Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

28. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Pála Vízner Tennis z.s. B
Tisknout
6
0
36:18
75:39
555:367
12
2
TK Hovorčovice
Tisknout
5
2
39:24
82:49
569:490
12
3
TJ Spoje Praha C
Tisknout
5
1
38:16
77:34
508:329
11
4
TJ Radlice z.s. B
Tisknout
3
4
30:33
62:70
517:551
10
5
SK Satalice B
Tisknout
3
3
31:23
65:51
509:464
9
6
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
4
26:28
53:59
418:491
8
7
Tenis Cibulka
Tisknout
1
6
23:40
51:85
545:630
8
8
SK Kamínka 1986, z.s.
Tisknout
1
6
11:52
26:104
402:701
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
Pála Vízner Tennis z.s. B TJ Spoje Praha C
6:3
13:6
85:44
Zápis o utkání - oficiální
2
Sportcentrum Uhříněves TJ Radlice z.s. B
7:2
14:5
88:63
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Kamínka 1986, z.s. Tenis Cibulka
2:7
7:13
74:103
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Hovorčovice SK Satalice B
5:4
12:8
72:71
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TJ Spoje Praha C TK Hovorčovice
6:3
12:6
79:53
Zápis o utkání - oficiální
6
SK Satalice B SK Kamínka 1986, z.s.
9:0
18:0
109:54
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Cibulka Sportcentrum Uhříněves
2:7
5:14
62:87
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Radlice z.s. B Pála Vízner Tennis z.s. B
4:5
8:11
70:92
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
9
TJ Radlice z.s. B TJ Spoje Praha C
2:7
4:14
43:87
Zápis o utkání - oficiální
10
Pála Vízner Tennis z.s. B Tenis Cibulka
5:4
11:10
93:105
Zápis o utkání - oficiální
11
Sportcentrum Uhříněves SK Satalice B
3:6
7:12
64:91
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Kamínka 1986, z.s. TK Hovorčovice
0:9
1:18
74:116
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
TJ Spoje Praha C SK Kamínka 1986, z.s.
8:1
17:2
109:45
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Hovorčovice Sportcentrum Uhříněves
7:2
15:4
100:51
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Satalice B Pála Vízner Tennis z.s. B
3:6
7:12
64:100
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Cibulka TJ Radlice z.s. B
2:7
5:14
75:98
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
17
Tenis Cibulka TJ Spoje Praha C
1:8
3:16
46:107
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Radlice z.s. B SK Satalice B
6:3
13:7
98:74
Zápis o utkání - oficiální
19
Pála Vízner Tennis z.s. B TK Hovorčovice
5:4
10:8
77:65
Zápis o utkání - oficiální
20
Sportcentrum Uhříněves SK Kamínka 1986, z.s.
4:5
8:10
71:93
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Spoje Praha C Sportcentrum Uhříněves
6:3
12:6
82:57
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Kamínka 1986, z.s. Pála Vízner Tennis z.s. B
0:9
0:18
19:108
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Hovorčovice TJ Radlice z.s. B
6:3
13:6
92:60
Zápis o utkání - oficiální
24
SK Satalice B Tenis Cibulka
6:3
13:7
100:76
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2024
25
SK Satalice B TJ Spoje Praha C
0:0
 
 
 
26
Tenis Cibulka TK Hovorčovice
4:5
8:10
78:71
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Radlice z.s. B SK Kamínka 1986, z.s.
6:3
12:6
85:43
Zápis o utkání - oficiální
28
Pála Vízner Tennis z.s. B Sportcentrum Uhříněves
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální