Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

21. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha B
Tisknout
4
0
28:8
56:20
384:216
8
2
TK Start Praha-Topolka A
Tisknout
3
2
27:18
59:37
438:354
8
3
TENIS Klánovice B
Tisknout
3
2
26:19
54:42
436:390
8
4
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
2
25:20
54:43
418:375
8
5
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
3
1
19:17
44:37
348:318
7
6
TJ Spoje Praha B
Tisknout
2
3
19:26
41:56
370:453
7
7
SK Aritma Praha A
Tisknout
1
4
16:29
37:61
376:464
6
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
11:34
22:71
276:476
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
TJ Spoje Praha B TJ Sokol Vysočany B
3:6
7:12
71:89
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
2:7
5:14
66:102
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS Klánovice B TK Olymp Praha B
2:7
6:14
64:97
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Aritma Praha A TK Start Praha-Topolka A
3:6
7:13
69:98
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TJ Sokol Vysočany B SK Aritma Praha A
5:4
12:8
89:71
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Start Praha-Topolka A TENIS Klánovice B
6:3
12:6
83:72
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Olymp Praha B TJ Solidarita Praha 10 A
6:3
12:6
81:49
Zápis o utkání - oficiální
8
SK HAMR, z.s. C TJ Spoje Praha B
8:1
17:2
112:43
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
9
SK HAMR, z.s. C TJ Sokol Vysočany B
4:5
10:11
81:83
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Spoje Praha B TK Olymp Praha B
2:7
5:14
64:106
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Solidarita Praha 10 A TK Start Praha-Topolka A
1:8
1:18
46:108
Zápis o utkání - oficiální
12
TENIS Klánovice B SK Aritma Praha A
7:2
14:5
103:73
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2024
13
TJ Sokol Vysočany B TENIS Klánovice B
3:6
9:12
87:95
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
5:4
11:8
83:65
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Start Praha-Topolka A TJ Spoje Praha B
3:6
7:13
66:83
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Olymp Praha B SK HAMR, z.s. C
8:1
16:3
100:39
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
17
TK Olymp Praha B TJ Sokol Vysočany B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
SK HAMR, z.s. C TK Start Praha-Topolka A
5:4
10:9
84:83
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Spoje Praha B SK Aritma Praha A
7:2
14:6
109:80
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Solidarita Praha 10 A TENIS Klánovice B
1:8
2:16
50:102
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Sokol Vysočany B TJ Solidarita Praha 10 A
0:0
 
 
 
22
TENIS Klánovice B TJ Spoje Praha B
0:0
 
 
 
23
SK Aritma Praha A SK HAMR, z.s. C
0:0
 
 
 
24
TK Start Praha-Topolka A TK Olymp Praha B
0:0
 
 
 
7
23.06.2024
25
TK Start Praha-Topolka A TJ Sokol Vysočany B
0:0
 
 
 
26
TK Olymp Praha B SK Aritma Praha A
0:0
 
 
 
27
SK HAMR, z.s. C TENIS Klánovice B
0:0
 
 
 
28
TJ Spoje Praha B TJ Solidarita Praha 10 A
0:0