Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
3
27:27
57:61
493:490
9
4
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
2
3
19:26
40:55
357:411
7
6
Sokol Královice A
Tisknout
1
4
12:33
27:69
286:487
6
7
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
5
11:34
25:68
242:493
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TO Bohemians Praha C TopTennis Xaverov s.r.o.B
7:2
14:5
96:45
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Královice A volno
0:0
 
 
 
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D SK Újezd Praha 4, z.s. B
5:4
10:11
93:97
Zápis o utkání - oficiální
4
TCD Donovalská TK Konstruktiva, z.s. C
6:3
13:8
100:82
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
TopTennis Xaverov s.r.o.B TCD Donovalská
1:8
2:16
32:106
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Konstruktiva, z.s. C LOB S.A. Bohnice, z.s. D
6:3
13:8
95:80
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Újezd Praha 4, z.s. B Sokol Královice A
9:0
18:1
111:24
Zápis o utkání - oficiální
8
volno TO Bohemians Praha C
0:0
 
 
 
3
11.05.2024
9
volno TopTennis Xaverov s.r.o.B
0:0
 
 
 
10
TO Bohemians Praha C SK Újezd Praha 4, z.s. B
3:6
8:13
74:95
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Královice A TK Konstruktiva, z.s. C
2:7
4:15
50:105
Zápis o utkání - oficiální
12
LOB S.A. Bohnice, z.s. D TCD Donovalská
2:7
5:15
42:101
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
TopTennis Xaverov s.r.o.B LOB S.A. Bohnice, z.s. D
2:7
5:14
49:97
Zápis o utkání - oficiální
14
TCD Donovalská Sokol Královice A
8:1
17:3
109:47
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Konstruktiva, z.s. C TO Bohemians Praha C
6:3
12:6
83:68
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Újezd Praha 4, z.s. B volno
0:0
 
 
 
5
01.06.2024
17
SK Újezd Praha 4, z.s. B TopTennis Xaverov s.r.o.B
6:3
12:6
99:51
Zápis o utkání - oficiální
18
volno TK Konstruktiva, z.s. C
0:0
 
 
 
19
TO Bohemians Praha C TCD Donovalská
1:8
2:17
41:104
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Královice A LOB S.A. Bohnice, z.s. D
3:6
7:12
70:97
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
TopTennis Xaverov s.r.o.B Sokol Královice A
3:6
7:12
65:95
Zápis o utkání - oficiální
22
LOB S.A. Bohnice, z.s. D TO Bohemians Praha C
4:5
8:10
84:78
Zápis o utkání - oficiální
23
TCD Donovalská volno
0:0
 
 
 
24
TK Konstruktiva, z.s. C SK Újezd Praha 4, z.s. B
4:5
9:10
82:79
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
TK Konstruktiva, z.s. C TopTennis Xaverov s.r.o.B
0:0
 
 
 
26
SK Újezd Praha 4, z.s. B TCD Donovalská
0:0
 
 
 
27
volno LOB S.A. Bohnice, z.s. D
0:0
 
 
 
28
TO Bohemians Praha C Sokol Královice A
0:0