Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

08. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Start Praha-Topolka D
Tisknout
6
1
44:19
93:44
692:490
13
2
Sportcentrum Uhříněves A
Tisknout
6
1
38:25
85:56
654:564
13
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. C
Tisknout
4
3
36:27
77:64
626:573
11
4
Tempo Praha B
Tisknout
4
2
33:21
74:49
565:447
10
5
Baník Praha
Tisknout
4
2
30:24
64:56
543:502
10
6
TC Pankrác B
Tisknout
2
5
25:38
59:79
574:653
9
7
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Tisknout
1
6
19:44
45:96
570:740
8
8
SK Satalice B
Tisknout
0
7
18:45
41:94
433:688
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
Tempo Praha B TK Sokol Horní Počernice,p.s.
6:3
13:7
96:76
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Pankrác B TK Start Praha-Topolka D
2:7
6:15
79:119
Zápis o utkání - oficiální
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. C Sportcentrum Uhříněves A
4:5
9:11
74:79
Zápis o utkání - oficiální
4
Baník Praha SK Satalice B
6:3
13:6
95:54
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
TK Sokol Horní Počernice,p.s. Baník Praha
2:7
4:15
69:104
Zápis o utkání - oficiální
6
SK Satalice B LOB S.A. Bohnice, z.s. C
3:6
6:12
51:88
Zápis o utkání - oficiální
7
Sportcentrum Uhříněves A TC Pankrác B
6:3
12:7
88:76
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Start Praha-Topolka D Tempo Praha B
4:5
10:11
88:83
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
TK Start Praha-Topolka D TK Sokol Horní Počernice,p.s.
8:1
16:4
106:69
Zápis o utkání - oficiální
10
Tempo Praha B Sportcentrum Uhříněves A
4:5
10:12
93:87
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Pankrác B SK Satalice B
8:1
16:3
102:55
Zápis o utkání - oficiální
12
LOB S.A. Bohnice, z.s. C Baník Praha
4:5
10:11
93:93
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
TK Sokol Horní Počernice,p.s. LOB S.A. Bohnice, z.s. C
2:7
6:14
82:115
Zápis o utkání - oficiální
14
Baník Praha TC Pankrác B
5:4
10:11
92:95
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Satalice B Tempo Praha B
1:8
2:16
33:102
Zápis o utkání - oficiální
16
Sportcentrum Uhříněves A TK Start Praha-Topolka D
4:5
9:11
99:96
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
Sportcentrum Uhříněves A TK Sokol Horní Počernice,p.s.
7:2
16:4
109:68
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Start Praha-Topolka D SK Satalice B
7:2
14:4
96:51
Zápis o utkání - oficiální
19
Tempo Praha B Baník Praha
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
TC Pankrác B LOB S.A. Bohnice, z.s. C
1:8
5:16
68:119
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
TK Sokol Horní Počernice,p.s. TC Pankrác B
4:5
8:10
81:90
Zápis o utkání - oficiální
22
LOB S.A. Bohnice, z.s. C Tempo Praha B
6:3
14:9
99:92
Zápis o utkání - oficiální
23
Baník Praha TK Start Praha-Topolka D
4:5
8:11
71:79
Zápis o utkání - oficiální
24
SK Satalice B Sportcentrum Uhříněves A
4:5
8:11
69:80
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
SK Satalice B TK Sokol Horní Počernice,p.s.
4:5
12:12
120:125
Zápis o utkání - oficiální
26
Sportcentrum Uhříněves A Baník Praha
6:3
14:7
112:88
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Start Praha-Topolka D LOB S.A. Bohnice, z.s. C
8:1
16:2
108:38
Zápis o utkání - oficiální
28
Tempo Praha B TC Pankrác B
7:2
15:4
99:64
Zápis o utkání - oficiální