Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vysočany C
Tisknout
5
0
35:10
75:24
512:293
10
2
TJ Břevnov
Tisknout
4
2
37:17
78:40
577:386
10
3
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
3
3
30:24
62:54
512:472
9
4
SK Aritma Praha C
Tisknout
3
3
25:29
56:61
471:482
9
5
Sokol Petrovice B
Tisknout
3
3
25:29
56:64
498:543
9
6
SK OAZA Praha B
Tisknout
3
3
23:31
51:67
453:555
9
7
TENISCENTRUM HEAD A
Tisknout
2
3
23:22
48:46
403:379
7
8
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
Tisknout
0
6
9:45
23:93
302:618
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
Sokol Petrovice B TJ Sokol Vysočany C
4:5
10:12
87:93
Zápis o utkání - oficiální
2
SK OAZA Praha B SK Aritma Praha C
5:4
10:11
76:89
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B TENISCENTRUM HEAD A
2:7
5:15
42:96
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Břevnov Sokol Dolní Počernice z.s. A
6:3
13:7
100:76
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
TJ Sokol Vysočany C TJ Břevnov
6:3
14:6
105:72
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Dolní Počernice z.s. A TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
7:2
14:5
95:54
Zápis o utkání - oficiální
7
TENISCENTRUM HEAD A SK OAZA Praha B
4:5
8:10
80:89
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Aritma Praha C Sokol Petrovice B
7:2
14:5
99:65
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
SK Aritma Praha C TJ Sokol Vysočany C
0:9
0:18
41:110
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Petrovice B TENISCENTRUM HEAD A
5:4
10:9
85:86
Zápis o utkání - oficiální
11
SK OAZA Praha B Sokol Dolní Počernice z.s. A
2:7
7:14
84:109
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B TJ Břevnov
0:9
0:18
22:109
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
TJ Sokol Vysočany C TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
9:0
18:1
107:31
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Břevnov SK OAZA Praha B
7:2
15:4
102:39
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Dolní Počernice z.s. A Sokol Petrovice B
3:6
7:12
78:94
Zápis o utkání - oficiální
16
TENISCENTRUM HEAD A SK Aritma Praha C
5:4
10:9
78:80
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TENISCENTRUM HEAD A TJ Sokol Vysočany C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
18
SK Aritma Praha C Sokol Dolní Počernice z.s. A
5:4
11:8
77:71
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Petrovice B TJ Břevnov
1:8
4:16
59:112
Zápis o utkání - oficiální
20
SK OAZA Praha B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
6:3
13:6
103:78
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
TJ Sokol Vysočany C SK OAZA Praha B
6:3
13:7
97:62
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B Sokol Petrovice B
2:7
6:15
75:108
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Břevnov SK Aritma Praha C
4:5
10:11
82:85
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Dolní Počernice z.s. A TENISCENTRUM HEAD A
6:3
12:6
83:63
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
Sokol Dolní Počernice z.s. A TJ Sokol Vysočany C
0:0
 
 
 
26
TENISCENTRUM HEAD A TJ Břevnov
0:0
 
 
 
27
SK Aritma Praha C TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. B
0:0
 
 
 
28
Sokol Petrovice B SK OAZA Praha B
0:0