Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
I.ČLTK Praha B
Tisknout
6
0
43:11
89:23
587:281
12
2
TK Hanspaulka A
Tisknout
4
2
33:21
71:46
548:435
10
3
LTC Svoboda Praha A
Tisknout
4
2
32:22
65:52
538:484
10
4
SK Aritma Praha B
Tisknout
4
2
30:24
64:56
494:497
10
5
Sokol Petrovice A
Tisknout
3
3
30:24
67:53
557:506
9
6
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
3
3
25:29
56:61
459:457
9
7
TO Bohemians Praha A
Tisknout
0
6
14:40
33:84
372:591
6
8
TK Konstruktiva, z.s. A
Tisknout
0
6
9:45
23:93
298:602
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
TO Bohemians Praha A Sokol Petrovice A
3:6
6:14
77:105
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Konstruktiva, z.s. A LTC Svoboda Praha A
2:7
7:15
73:107
Zápis o utkání - oficiální
3
I.ČLTK Praha B TK Hanspaulka A
6:3
14:6
99:60
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Aritma Praha B LTC Modřany 2005 C
7:2
15:8
100:84
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
Sokol Petrovice A SK Aritma Praha B
4:5
11:11
105:98
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Modřany 2005 C I.ČLTK Praha B
1:8
2:16
24:97
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Hanspaulka A TK Konstruktiva, z.s. A
8:1
16:2
102:37
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Svoboda Praha A TO Bohemians Praha A
7:2
15:4
102:58
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
LTC Svoboda Praha A Sokol Petrovice A
5:4
10:9
93:84
Zápis o utkání - oficiální
10
TO Bohemians Praha A TK Hanspaulka A
4:5
9:11
79:82
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Konstruktiva, z.s. A LTC Modřany 2005 C
1:8
3:17
55:116
Zápis o utkání - oficiální
12
I.ČLTK Praha B SK Aritma Praha B
9:0
18:0
109:38
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
Sokol Petrovice A I.ČLTK Praha B
3:6
6:13
66:103
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Aritma Praha B TK Konstruktiva, z.s. A
9:0
18:0
109:39
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Modřany 2005 C TO Bohemians Praha A
8:1
16:3
112:37
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Hanspaulka A LTC Svoboda Praha A
5:4
12:8
112:87
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TK Hanspaulka A Sokol Petrovice A
3:6
8:12
87:101
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Svoboda Praha A LTC Modřany 2005 C
3:6
6:12
63:91
Zápis o utkání - oficiální
19
TO Bohemians Praha A SK Aritma Praha B
3:6
8:12
74:83
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Konstruktiva, z.s. A I.ČLTK Praha B
3:6
6:12
46:72
Zápis o utkání - oficiální
6
15.06.2024
21
Sokol Petrovice A TK Konstruktiva, z.s. A
7:2
15:5
96:48
Zápis o utkání - oficiální
22
I.ČLTK Praha B TO Bohemians Praha A
8:1
16:3
107:47
Zápis o utkání - oficiální
23
SK Aritma Praha B LTC Svoboda Praha A
3:6
8:11
66:86
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Modřany 2005 C TK Hanspaulka A
0:9
1:18
32:105
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
LTC Modřany 2005 C Sokol Petrovice A
0:0
 
 
 
26
TK Hanspaulka A SK Aritma Praha B
0:0
 
 
 
27
LTC Svoboda Praha A I.ČLTK Praha B
0:0
 
 
 
28
TO Bohemians Praha A TK Konstruktiva, z.s. A
0:0