Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

02. 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
5
0
35:10
72:24
506:282
10
2
TENIS Klánovice A
Tisknout
4
2
39:15
82:39
597:408
10
3
TC Pankrác A
Tisknout
4
2
29:25
63:58
506:519
10
4
TK Start Praha-Topolka B
Tisknout
3
3
25:29
56:59
486:477
9
5
SK Meteor Praha A
Tisknout
3
3
25:29
59:63
477:501
9
6
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
3
3
22:32
51:71
474:570
9
7
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
1
4
19:26
42:57
404:465
6
8
TK Ruzyně Praha A
Tisknout
0
6
13:41
30:84
333:561
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
SK Meteor Praha A TJ Solidarita Praha 10 B
7:2
16:7
117:80
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Vysočany B TENIS Klánovice A
5:4
12:9
99:91
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Smíchov I. A TK Ruzyně Praha A
6:3
12:6
83:64
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Start Praha-Topolka B TC Pankrác A
6:3
14:7
106:68
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
TJ Solidarita Praha 10 B TK Start Praha-Topolka B
6:3
12:7
88:71
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Pankrác A Sokol Smíchov I. A
6:3
14:7
108:81
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Ruzyně Praha A TJ Sokol Vysočany B
0:9
0:18
20:108
Zápis o utkání - oficiální
8
TENIS Klánovice A SK Meteor Praha A
8:1
16:6
105:60
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
TENIS Klánovice A TJ Solidarita Praha 10 B
8:1
17:3
113:58
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Meteor Praha A TK Ruzyně Praha A
6:3
12:6
81:53
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Vysočany B TC Pankrác A
7:2
14:5
95:57
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Smíchov I. A TK Start Praha-Topolka B
4:5
8:11
76:95
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
TJ Solidarita Praha 10 B Sokol Smíchov I. A
5:4
11:9
98:82
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Start Praha-Topolka B TJ Sokol Vysočany B
3:6
7:12
70:93
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Pankrác A SK Meteor Praha A
7:2
14:6
96:74
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Ruzyně Praha A TENIS Klánovice A
1:8
3:16
38:100
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
TK Ruzyně Praha A TJ Solidarita Praha 10 B
2:7
6:15
76:106
Zápis o utkání - oficiální
18
TENIS Klánovice A TC Pankrác A
3:6
8:12
81:94
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Meteor Praha A TK Start Praha-Topolka B
2:7
4:14
45:85
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Sokol Vysočany B Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024
21
TJ Solidarita Praha 10 B TJ Sokol Vysočany B
1:8
3:16
44:111
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol Smíchov I. A SK Meteor Praha A
2:7
6:15
82:100
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Start Praha-Topolka B TENIS Klánovice A
1:8
3:16
59:107
Zápis o utkání - oficiální
24
TC Pankrác A TK Ruzyně Praha A
5:4
11:9
83:82
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024
25
TC Pankrác A TJ Solidarita Praha 10 B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TK Ruzyně Praha A TK Start Praha-Topolka B
0:0
 
 
 
27
TENIS Klánovice A Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
SK Meteor Praha A TJ Sokol Vysočany B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální