Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

23 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Tisknout
6
0
47:7
97:16
621:243
12
2
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
1
47:7
95:20
601:259
11
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
4
2
29:25
67:57
482:464
10
4
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
4
2
23:31
52:66
394:489
10
5
TK Česká Třebová, z.s.
Tisknout
2
4
23:31
51:70
392:492
8
6
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
2
4
18:36
39:76
415:517
8
7
TK Hlinsko
Tisknout
1
5
15:39
33:80
303:532
7
8
TO SK Žamberk A
Tisknout
0
6
14:40
34:83
361:573
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024 NT 4.5.2024
1
TO TJ Tesla Pardubice B TO TJ Tesla Pardubice A
0:9
1:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
2
TO SK Žamberk A TK Hlinsko
4:5
8:10
71:76
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Ústí n. Orlicí TC Chrudim z.s. A
4:5
9:12
71:79
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Třebová, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1:8
2:16
30:98
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2024 NT 11.5.2024
5
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Tesla Pardubice B
9:0
18:0
110:47
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Chrudim z.s. A TK Česká Třebová, z.s.
5:4
12:9
89:69
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Hlinsko TK Ústí n. Orlicí
3:6
6:14
61:91
Zápis o utkání - oficiální
8
TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A
8:1
16:2
103:30
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024 NT 25.5.2024
9
TO TJ Tesla Pardubice B TO SK Žamberk A
6:3
12:7
96:74
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ústí n. Orlicí TO TJ Tesla Pardubice A
0:9
0:18
27:108
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Česká Třebová, z.s. TK Hlinsko
8:1
16:5
96:53
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TC Chrudim z.s. A
8:1
17:2
108:25
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024 NT 1.6.2024
13
TC Chrudim z.s. A TO TJ Tesla Pardubice B
6:3
12:7
81:80
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Hlinsko TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
0:9
0:18
21:109
Zápis o utkání - oficiální
15
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s.
9:0
18:1
105:33
Zápis o utkání - oficiální
16
TO SK Žamberk A TK Ústí n. Orlicí
2:7
7:15
76:100
Zápis o utkání - oficiální
5
2.6.2024 NT 15.6.2024
17
TO TJ Tesla Pardubice B TK Ústí n. Orlicí
3:6
7:15
73:103
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Česká Třebová, z.s. TO SK Žamberk A
7:2
16:5
97:57
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Tesla Pardubice A
6:3
14:7
95:67
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Chrudim z.s. A TK Hlinsko
6:3
12:6
81:52
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024 NT 22.6.2024
21
TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice B
3:6
6:12
40:84
Zápis o utkání - oficiální
22
TC Chrudim z.s. A TO TJ Tesla Pardubice A
0:9
2:18
39:109
Zápis o utkání - oficiální
23
TO SK Žamberk A TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
2:7
5:14
53:101
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s.
6:3
14:7
90:67
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
25
TO TJ Tesla Pardubice B TK Česká Třebová, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
TC Chrudim z.s. A TO SK Žamberk A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice A
0:0