Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO I. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Domažlice A
Tisknout
4
0
28:8
58:22
403:264
8
2
TK Nová Ves
Tisknout
3
1
20:16
45:34
360:293
7
3
TO Sokol Plzeň Doudlevce A
Tisknout
3
1
19:17
41:40
371:337
7
4
TK Horažďovice
Tisknout
2
2
21:15
44:33
327:283
6
5
Sokol Nepomuk A
Tisknout
2
2
18:18
42:40
342:354
6
6
TK Vodní stavby Plzeň A
Tisknout
1
3
12:24
28:49
276:342
5
7
TK Dýšina
Tisknout
0
3
9:18
19:38
170:279
3
8
TO Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
0
3
8:19
20:41
205:302
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
1
TO Sokol Plzeň Doudlevce C LTC Domažlice A
1:8
5:16
71:110
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Horažďovice TO Sokol Plzeň Doudlevce A
3:6
7:12
67:92
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Nová Ves Sokol Nepomuk A
5:4
12:9
100:76
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Vodní stavby Plzeň A TK Dýšina
5:4
10:8
85:61
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024
5
LTC Domažlice A TK Vodní stavby Plzeň A
6:3
13:8
97:73
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Dýšina TK Nová Ves
4:5
8:12
74:96
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Nepomuk A TK Horažďovice
5:4
11:9
87:84
Zápis o utkání - oficiální
8
TO Sokol Plzeň Doudlevce A TO Sokol Plzeň Doudlevce C
5:4
12:9
103:78
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
9
TO Sokol Plzeň Doudlevce A LTC Domažlice A
2:7
4:15
62:102
Zápis o utkání - oficiální
10
TO Sokol Plzeň Doudlevce C Sokol Nepomuk A
3:6
6:13
56:89
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Horažďovice TK Dýšina
8:1
16:3
98:35
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Nová Ves TK Vodní stavby Plzeň A
8:1
16:3
106:49
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
13
LTC Domažlice A TK Nová Ves
7:2
14:5
94:58
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Vodní stavby Plzeň A TK Horažďovice
3:6
7:12
69:78
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Dýšina TO Sokol Plzeň Doudlevce C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
Sokol Nepomuk A TO Sokol Plzeň Doudlevce A
3:6
9:13
90:114
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024
17
Sokol Nepomuk A LTC Domažlice A
0:0
 
 
 
18
TO Sokol Plzeň Doudlevce A TK Dýšina
0:0
 
 
 
19
TO Sokol Plzeň Doudlevce C TK Vodní stavby Plzeň A
0:0
 
 
 
20
TK Horažďovice TK Nová Ves
0:0
 
 
 
6
15.6.2024
21
LTC Domažlice A TK Horažďovice
0:0
 
 
 
22
TK Nová Ves TO Sokol Plzeň Doudlevce C
0:0
 
 
 
23
TK Vodní stavby Plzeň A TO Sokol Plzeň Doudlevce A
0:0
 
 
 
24
TK Dýšina Sokol Nepomuk A
0:0
 
 
 
7
22.6.2024
25
TK Dýšina LTC Domažlice A
0:0
 
 
 
26
Sokol Nepomuk A TK Vodní stavby Plzeň A
0:0
 
 
 
27
TO Sokol Plzeň Doudlevce A TK Nová Ves
0:0
 
 
 
28
TO Sokol Plzeň Doudlevce C TK Horažďovice
0:0