Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO TC Chrudim z.s. D
8:1
16:5
101:73
Zápis o utkání - oficiální
2
Energetik Chvaletice B TK Pernštýn 1897 Pardubice B
3:6
6:13
55:94
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenisový klub Eden C TO ŽSK Třemošnice
4:5
12:10
92:76
Zápis o utkání - oficiální
4
TC Přelouč Sokol Smiřice B
1:8
2:17
43:104
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
5
Sokol Smiřice B (s) TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
6
TO ŽSK Třemošnice TC Přelouč
3:6
6:13
63:93
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Pernštýn 1897 Pardubice B Tenisový klub Eden C
6:3
13:6
88:47
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Chrudim z.s. D Energetik Chvaletice B
6:3
14:8
91:69
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
9
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO Energetik Chvaletice B
4:5
10:10
72:68
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub Eden C TC Chrudim z.s. D
4:5
8:11
65:85
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Přelouč TK Pernštýn 1897 Pardubice B
5:4
10:9
65:83
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Smiřice B TO ŽSK Třemošnice
9:0
18:0
110:27
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
13
TO ŽSK Třemošnice (s) TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Pernštýn 1897 Pardubice B Sokol Smiřice B
6:3
12:7
86:67
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Chrudim z.s. D TC Přelouč
7:2
15:7
99:74
Zápis o utkání - oficiální
16
Energetik Chvaletice B Tenisový klub Eden C
5:4
11:8
83:53
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
17
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO Tenisový klub Eden C (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
18
TC Přelouč Energetik Chvaletice B
5:4
11:8
85:74
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Smiřice B TC Chrudim z.s. D
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
TO ŽSK Třemošnice TK Pernštýn 1897 Pardubice B
2:7
4:14
40:96
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
21
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
0:0
 
 
 
22
TC Chrudim z.s. D TO ŽSK Třemošnice
0:0
 
 
 
23
Energetik Chvaletice B Sokol Smiřice B
0:0
 
 
 
24
Tenisový klub Eden C TC Přelouč
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.6.2024 NT 29.6.2024
25
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO TC Přelouč
0:0
 
 
 
26
Sokol Smiřice B Tenisový klub Eden C
0:0
 
 
 
27
TO ŽSK Třemošnice Energetik Chvaletice B
0:0
 
 
 
28
TK Pernštýn 1897 Pardubice B TC Chrudim z.s. D
0:0