Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
0
43:11
87:31
580:362
12
2
Sokol Bukovice
Tisknout
5
1
30:24
63:53
473:432
11
3
TK Kvasiny B
Tisknout
4
2
30:22
63:46
453:380
10
4
Tenis Nová Paka B
Tisknout
3
3
37:17
79:40
577:403
9
5
SK Rychnovek
Tisknout
3
3
29:25
60:51
473:463
9
6
TC Dvůr Králové, z.s. B
Tisknout
2
4
21:33
47:65
395:430
8
7
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
1
5
20:34
45:72
362:491
6
8
LTC Jaroměř
Tisknout
0
6
4:48
10:96
243:595
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
Sokol Bukovice SK Rychnovek
6:3
12:6
85:61
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Kvasiny B TC Dvůr Králové, z.s. B
9:0
18:0
108:20
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Tenis Nová Paka B
1:8
6:17
71:107
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Jaroměř TJ Chlumec n/Cidlinou A
0:9
0:18
37:109
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
5
TJ Chlumec n/Cidlinou A Sokol Bukovice
6:3
13:7
87:62
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis Nová Paka B LTC Jaroměř
9:0
18:0
109:28
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Dvůr Králové, z.s. B (s) TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Rychnovek TK Kvasiny B
4:5
9:10
78:73
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
9
Sokol Bukovice TK Kvasiny B
5:4
10:9
78:67
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. SK Rychnovek
3:6
6:12
67:82
Zápis o utkání - oficiální
11
LTC Jaroměř TC Dvůr Králové, z.s. B
3:6
6:12
62:79
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Chlumec n/Cidlinou A Tenis Nová Paka B
5:4
11:11
88:90
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
13
Tenis Nová Paka B Sokol Bukovice
4:5
9:11
87:88
Zápis o utkání - oficiální
14
TC Dvůr Králové, z.s. B TJ Chlumec n/Cidlinou A
2:7
7:13
60:82
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Rychnovek LTC Jaroměř
9:0
18:1
107:51
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Kvasiny B TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
5:4
11:9
75:65
Zápis o utkání - oficiální
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
17
Sokol Bukovice TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
6:3
13:6
91:49
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Jaroměř TK Kvasiny B
1:6
2:12
37:81
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Chlumec n/Cidlinou A SK Rychnovek
8:1
16:3
112:64
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenis Nová Paka B TC Dvůr Králové, z.s. B
9:0
18:0
109:47
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
21
TC Dvůr Králové, z.s. B Sokol Bukovice
4:5
10:10
81:69
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Rychnovek Tenis Nová Paka B
6:3
12:6
81:75
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Kvasiny B TJ Chlumec n/Cidlinou A
1:8
3:16
49:102
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. LTC Jaroměř
9:0
18:1
110:28
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2024 NT 29.6.2024
25
Sokol Bukovice LTC Jaroměř
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TJ Chlumec n/Cidlinou A TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
0:0
 
 
 
27
Tenis Nová Paka B TK Kvasiny B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TC Dvůr Králové, z.s. B SK Rychnovek
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální