Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

18 - IV. třída H

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
3
0
19:8
33:26
252:213
6
2
Sokol Ondřejov
Tisknout
2
1
14:13
38:21
279:212
5
3
Sokol Týnec n. L.
Tisknout
2
1
13:14
31:33
272:285
5
4
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
1
0
7:2
14:6
115:79
2
5
TJ Meteor Stříbrná Skalice
Tisknout
0
2
8:10
20:23
208:202
2
6
TK Čáslav B
Tisknout
0
2
6:12
14:27
155:215
2
7
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
2
5:13
12:26
109:184
2
8
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022 NT 08.05.
1
volný los TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
2
TK Čáslav B Sokol Ondřejov
4:5
8:13
76:100
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Meteor Stříbrná Skalice Sokol Týnec n. L.
4:5
11:12
113:108
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ LTC Poděbrady B Sparta Kutná Hora B
8:1
16:3
105:43
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022 NT 15.05.
5
Sparta Kutná Hora B volný los
0:0
 
 
 
6
Sokol Týnec n. L. TJ LTC Poděbrady B
3:6
9:13
85:106
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Ondřejov TJ Meteor Stříbrná Skalice
5:4
11:9
94:95
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Kavalier Sázava TK Čáslav B
7:2
14:6
115:79
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022 NT 22.05.
9
volný los TK Čáslav B
0:0
 
 
 
10
TJ Meteor Stříbrná Skalice TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
TJ LTC Poděbrady B Sokol Ondřejov
5:4
4:14
41:85
Zápis o utkání - oficiální
12
Sparta Kutná Hora B Sokol Týnec n. L.
4:5
9:10
66:79
Zápis o utkání - oficiální
4
28.05.2022 NT 05.06.
13
Sokol Týnec n. L. volný los
0:0
 
 
 
14
Sokol Ondřejov Sparta Kutná Hora B
0:0
 
 
 
15
TJ Kavalier Sázava TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
16
TK Čáslav B TJ Meteor Stříbrná Skalice
0:0
 
 
 
5
04.06.2022 NT 19.06.
17
volný los TJ Meteor Stříbrná Skalice
0:0
 
 
 
18
TJ LTC Poděbrady B TK Čáslav B
0:0
 
 
 
19
Sparta Kutná Hora B TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
20
Sokol Týnec n. L. Sokol Ondřejov
0:0
 
 
 
6
18.06.2022 NT 26.06.
21
Sokol Ondřejov volný los
0:0
 
 
 
22
TJ Kavalier Sázava Sokol Týnec n. L.
0:0
 
 
 
23
TK Čáslav B Sparta Kutná Hora B
0:0
 
 
 
24
TJ Meteor Stříbrná Skalice TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
7
25.06.2022 NT 02.07.
25
volný los TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
26
Sparta Kutná Hora B TJ Meteor Stříbrná Skalice
0:0
 
 
 
27
Sokol Týnec n. L. TK Čáslav B
0:0
 
 
 
28
Sokol Ondřejov TJ Kavalier Sázava
0:0