Svijany Open: Slovák Martin v Liberci obhajuje titul jako nasazená jednička28.07.2019
Sedmý ročník libereckého challengeru byl zahájen losem dvouhry v neděli v poledne. Nejvýše nasazeným hráčem je loňský vítěz Slovák Andrej Martin (1989, ATP 118). ATP challenger Svijany Open 2019 je příležitostí pro české hráče, kterých v hlavní soutěži startuje 11. Nejvýše postaveným českým hráčem je Jiří Veselý (1993, ATP 142). Na volnou kartu starují: Poljak, Macháč, Nouza, Forejtek a Lehečka. Výsledky a informace.
Program turnaje České derby Los pro české hráče Jak je vidět, čeští hráči budou na libereckém challengeru potřebovat diváckou podporu, takže přijďte fandit do LTK Liberec (Fibichova 929, Liberec), který sousedí s libereckou ZOO. Program celého turnaje. Více informací na www.ltkliberec.cz |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |