Český tenisový svaz

Semifinále 1. ligy družstev dospělých

12.09.2013

1. liga dospělých má za sebou základní hrací skupiny, z nichž první týmy postoupily do semifinále. Skupinu v Liberci vyhrál domácí LTK Liberec B, ve Zlíně zvítězila TK SC Ostrava, ze Slavie Plzeň postoupil TC Realsport Nymburk a ze Škody Plzeň jde dál tým LTC Modřany 2005. Dva poslední týmy z každé základní skupiny se utkají v boji o sestup.

Semifinále:
LTK Liberec B – TK SC OSTRAVA
TC Realsport Nymburk – LTC Modřany 2005

O sestup:
TK Pernštýn 1897 Pardubice – VSK VŠB-TU Ostrava
TK Slavia Orlová – TK Neridé B
TC Brno – ŽLTC Brno
TK Škoda Plzeň o.s. – TK Louny

Zpravodajství z oblasti českého tenisu
Masters Nike junior Tour U14 vyhráli Prokop a Miklová
Vítězi národního Masters do 14-ti let se stali Vojtěch Prokop (1998, TC MJ-Tenis) a Barbora Miklová (1998, TK SK Zlín). Prokop ve finále porazil Alessandra Ricciho 6:2, 6:0 a Miklová si poradila s Markétou Vondroušovou 6:7(6), 6:4, 6:2.
26.09.2012
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů
Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.
23.09.2012
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež
Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012