Přikrylová vyhrála turnaj ITF J30 ve Slovinsku01.02.2025 Kristýna Přikrylová (2010, ITF 2199) vyhrála mezinárodní turnaj ITF J30 ve slovinské Murské Sobotě. V českém finále porazila Terezu Štěpánkovou 3:6, 6:3, 6:3. Přikrylová se Štěpánkovou došly i do finále čtyřhry. V kategorii chlapců do finále dvouhry došel Šimon Průdek, který nestačil na Slovince Hribara 1:6, 2:6. |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.
23.09.2012 |
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |