Extraliga 2019: Přerov prošel z předkola až do finále, tam ho čeká Štvanice16.12.2019
Poslední utkání v semifinálových skupinách určilo finálovou dvojici. V Říčanech semifinálovou skupinu vyhrál tým I.ČLTK Praha, když dnes porazil TK Spartak Jihlava 5:1. Prostějovskou semifinálovou skupinu vyhrál tým TK PRECHEZA Přerov, když dnes udolal domácí tým TK Agrofert Prostějov 5:4. Finále je na programu ve středu 18. prosince od 10 hodin v tenisové hale Oáza Říčany v Říčanech u Prahy. Vstupenky na finálové utkání je možno zakoupit přes Ticketportál. Utkání bude živě vysíláno na TV Nova. Program extraligy. Livescore. Soupisky extraligy.
I.ČLTK Praha – TK Spartak Jihlava 5:1 TK Agrofert Prostějov – TK PRECHEZA Přerov 4:5 Více na www.tenisovaextraliga.cz. |
Zpravodajství z oblasti českého tenisu |
|---|
František Čech Mistrem světa 2012 Super-Seniorů Fantastického úspěchu dosáhl František Čech na Mistrovství světa Super-Seniorů v chorvatském Umagu.Získal zlatou medaili ve své kategorii M-75, kde ve finále porazil Kinga Van Nostranda z USA 6:4 7:5. Spolu s Ladislavem Vysockým získali stříbro v deblu a bronz za soutěž družstev. Zlatou medaili také získala Radka Martinicová ve smíšené čtyřhře. Gratulujeme.
23.09.2012 |
Pohár prezidenta ČTS – miliony pro mládež Už patnáctý rok je ve funkci prezidenta ČTS Ivo Kaderka, český tenis patří k nejlepším na světě a je už dlouhá léta v dokonalé finanční kondici. Přitom problémy kolem financování českého sportu jsou rok od roku větší.
21.09.2012 |