Český tenisový svaz
Datum:
07.-07.09.
Pořadatel:
TJ Sokol Uherský Brod (200)
Kódové číslo:
916761
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krčmář David
9. května 1219
688 01 Uherský Brod
Tel. (1):
606604177
E-mail:
krcmaroval@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod  
16.03.2019 01:14:48
2.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
16.03.2019 15:06:07
3.
Repíková Alice 07.07.2010 LTC Hodonín  
03.04.2019 11:08:55
4.
Hajnovičová Marina 12.05.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
15.05.2019 14:23:42
5.
Patáková Klára 18.07.2011 Jiskra Otrokovice  
20.06.2019 20:14:08
6.
Nešporová Karolína 03.07.2010 Jiskra Otrokovice  
22.06.2019 15:00:23
7.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 SK Uherský Brod  
23.06.2019 13:51:04
8.
Váňová Eliška 20.03.2011 TK 2000 Luhačovice  
27.07.2019 20:38:56
9.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
25.08.2019 11:06:50
10.
Křižan Richard 30.09.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek  
01.09.2019 10:01:42
11.
Pagáč Lukáš 20.06.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
01.09.2019 21:13:44
12.
Skalická Ela 15.01.2010 -  
02.09.2019 10:52:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín odhlášeno hráčem
02.08.2019 18:55:09
2.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
22.08.2019 20:56:48
3.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
26.08.2019 12:24:55
4.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
27.08.2019 08:43:33
5.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín odhlášeno hráčem
28.08.2019 08:56:09
6.
Kučera Lukáš 19.06.2011 TJ Sokol Uherský Brod odhlášeno hráčem
29.08.2019 07:15:28
7.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice odhlášeno hráčem
30.08.2019 06:37:40
8.
Malásková Michaela 26.04.2010 TJ Sokol Uherský Brod odhlášeno pořadatelem
05.09.2019 15:14:17