Český tenisový svaz
Název:
Akuna Tour 2019 VI
Datum:
03.-04.08.
Pořadatel:
Prestige tennis club Frýdek-Místek (200)
Kódové číslo:
916659
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Hebelka Jan
28 rijna 2236
738 01 Frýdek-Místek
Tel. (1):
799795820
E-mail:
honzaheb@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Divky prezentace do 9:30 3.8.2019- pocet ucastnic 48
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Flaksová Helena 09.05.2011 TK TENNISPOINT FM  
17.03.2019 06:25:11
2.
Macura Nela 14.02.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
31.03.2019 16:54:07
3.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava  
07.04.2019 20:38:29
4.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava  
15.04.2019 20:23:48
5.
Gáliková Adriana 02.04.2012 TK TENNISPOINT FM  
08.05.2019 15:42:56
6.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
12.05.2019 17:56:45
7.
Galgonková Eliška 20.09.2010 TC Ostrava Nová Ves  
22.05.2019 20:34:03
8.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová  
30.05.2019 12:40:11
9.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová  
10.06.2019 07:11:35
10.
Konderla Denis 17.03.2011 Slavoj Český Těšín  
10.06.2019 21:02:56
11.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová  
23.06.2019 19:45:18
12.
Soročin Antonin 03.06.2010 Tennis Hill Havířov o.s.  
02.07.2019 09:43:15
13.
Bury Lukasz 03.01.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
05.07.2019 20:28:22
14.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá  
06.07.2019 17:45:05
15.
Günter Max 30.03.2011 TJ Sokol Rychvald  
08.07.2019 22:09:21
16.
Mullerová Karolína 23.12.2010 SK JC Sport Opava  
13.07.2019 19:01:45
17.
Kalivodová Laura Victoria 21.01.2010 Slavoj Český Těšín  
26.07.2019 19:54:53
18.
Divín Petr 08.07.2010 TK Zašová  
27.07.2019 12:14:55
19.
Baránek Denis 20.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.  
27.07.2019 16:33:31
20.
Valkovič Šimon 05.12.2011 TC BIOCEL Vratimov z.s.  
28.07.2019 20:06:13
21.
Žáček Matyáš 16.12.2010 TK Na Dolině o.s.  
30.07.2019 09:06:05
22.
Klar Dominik 09.04.2011 SK Vitality Slezsko o.s.  
31.07.2019 11:55:08
23.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.  
31.07.2019 16:52:09
24.
Waloschek Jan 14.03.2011 Tennis Hill Havířov o.s.  
31.07.2019 22:38:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub odhlášeno hráčem
23.07.2019 11:07:10