Český tenisový svaz

Tomica Daniel

Datum narození:
22.08.2010
Platnost reg. do:
10.10.2020
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
0
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová B(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, Tenis Vsetín(1) - TK Slavia Orlová B(3)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová B(3) - TC Třinec(6)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová A(3) - TK Krnov(6)
1
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, TK Slavia Orlová B(3) - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B(5)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, Tenis Vsetín(1) - TK Slavia Orlová B(3)
0
3.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
27.06.2020, TK Slavia Orlová B(3) - TC Třinec(6)
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/6

8>4 Jányš, Mandelík - Tomica, Šandrik 6:2, 3:6, 1:0
získané body: 0 b.
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

8>4 Tomica, Buba - Olšar, Lošák 4:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Fedor, Papavasiliu - Tomica, Buba 6:1, 6:0
získané body: 14 b.
01.07.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Tomica, Buba - Karban, Josefus 6:0, 6:3
4>2 Pečonka, Franc - Tomica, Buba 4:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TK Slavia Orlová A (2) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
6
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová A (2) - TK Na Dolině o.s. B (4)
1
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - TK Slavia Orlová A (2)
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, TK Slavia Orlová A (2) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
6
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK Slavia Orlová A (2) - TK Na Dolině o.s. B (4)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - TK Slavia Orlová A (2)
5
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19