Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
27.-27.07.
Pořadatel:
TK Zlín (200)
Místo konání:
Sportovní areál Vršava
Kódové číslo:
916645
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz
Internet:
www.jihomoravsky.cztenis.cz/

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do IV. ročníku turnajového okruhu JmTS babytenisu 2019 pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka. Bližší informace na stránkách JmTS www.jihomoravsky.cztenis.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s.  
15.03.2019 00:19:26
2.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
15.03.2019 09:02:21
3.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
16.03.2019 15:03:39
4.
Miškovský Nathalie Charlize 03.03.2011 TK AGROFERT Prostějov  
16.03.2019 20:49:51
5.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín  
16.03.2019 21:16:51
6.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov  
16.03.2019 22:38:04
7.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov  
17.03.2019 08:03:18
8.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo  
19.03.2019 07:36:38
9.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
20.03.2019 21:12:47
10.
Brodská Laura 11.05.2011 HTK Třebíč  
22.03.2019 06:33:04
11.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno  
23.03.2019 13:30:00
12.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
25.03.2019 09:25:17
13.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno  
25.03.2019 11:55:13
14.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín  
26.03.2019 09:09:27
15.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín  
03.04.2019 06:29:23
16.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín  
15.04.2019 07:23:35
17.
Ivanová Stella 16.09.2010 Mosilana Brno  
10.06.2019 17:37:26
18.
Prerovska Ella 12.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
12.07.2019 22:17:05
19.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno.  
15.07.2019 20:51:12
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. přijat do soutěže
16.03.2019 07:59:47
2.
Kiss Jindřich 13.07.2011 TK Moravský Krumlov z.s. přijat do soutěže
19.03.2019 11:05:41
3.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s. přijat do soutěže
19.03.2019 11:26:16
4.
Pokorný Petr 10.02.2010 TK Moravský Krumlov z.s. přijat do soutěže
19.03.2019 11:35:15
5.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín přijat do soutěže
20.03.2019 10:01:12
6.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno přijat do soutěže
29.03.2019 18:54:06
7.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč přijat do soutěže
08.04.2019 10:25:15
8.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno. přijat do soutěže
05.05.2019 14:18:59
9.
Bartovic Artur 27.04.2010 TC Brno. přijat do soutěže
12.05.2019 22:22:00
10.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov přijat do soutěže
22.05.2019 15:21:41
11.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín přijat do soutěže
26.05.2019 18:38:13
12.
Kučera Lukáš 19.06.2011 TJ Sokol Uherský Brod přijat do soutěže
03.06.2019 21:52:35
13.
Vurm Gustav 03.02.2011 TC Brno. přijat do soutěže
09.06.2019 16:04:54
14.
Pastorek Tobias 13.10.2010 ITS Tennis Club, z.s. přijat do soutěže
11.06.2019 21:12:27
15.
Kořének Richard 25.01.2010 SK Zlín-Mladcová přijat do soutěže
19.06.2019 11:05:05
16.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno přijat do soutěže
23.06.2019 13:33:16
17.
Koc Rafael 31.10.2011 TC Brno. přijat do soutěže
27.06.2019 23:31:31
18.
Maňák Daniel 03.08.2010 SK Zlín-Mladcová přijat do soutěže
06.07.2019 21:24:12
19.
Kroupa Michael 29.10.2010 Jiskra Otrokovice přijat do soutěže
16.07.2019 21:39:04
20.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí přijat do soutěže
17.07.2019 10:47:30
21.
Váňová Eliška 20.03.2011 TK 2000 Luhačovice  
20.07.2019 10:23:25
22.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov  
20.07.2019 12:01:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
30.06.2019 23:04:24
2.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. odhlášeno hráčem
05.07.2019 09:01:42
3.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
06.07.2019 12:48:24
4.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
11.07.2019 20:54:20
5.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
15.07.2019 10:28:06
6.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava odhlášeno hráčem
16.07.2019 08:41:14
7.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
17.07.2019 10:35:47
8.
Patáková Klára 18.07.2011 TC Holešov, o.s. odhlášeno hráčem
19.07.2019 14:25:10
9.
Schmidová Nina 13.10.2011 TK Znojmo odhlášeno hráčem
20.07.2019 14:51:22