Název: |
TK Milo |
Datum: |
02.-03.08. |
Pořadatel: |
TK Milo Olomouc (300) |
Kódové číslo: |
916635 |
Dvorců + povrch: |
16 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Perůtka Jan |
Na Střelnici 37 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
777 556 097 |
E-mail: |
jan.perutka@tkmilo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.04.2020 00:04:40 |
2. |
Dostálová Erika | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 12.05.2020 22:23:13 |
3. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | volná karta | 06.06.2020 20:17:45 |
4. |
Votavová Hana | 18.12.2012 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 17.06.2020 08:56:09 |
5. |
Spáčilová Lucie | 12.11.2012 | TK Milo Olomouc | volná karta | 17.06.2020 14:58:15 |
6. |
Hubáček Lukáš | 07.07.2011 | Tenisový Klub Kozlovice z.s. | volná karta | 20.06.2020 20:46:41 |
7. |
Juránková Karolína | 17.11.2012 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 23.06.2020 09:00:50 |
8. |
Pituchová Vendula | 01.03.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 29.06.2020 16:02:22 |
9. |
Dosedla Jan | 25.09.2011 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 29.06.2020 19:05:03 |
10. |
Úlehla Petr | 21.05.2012 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 09.07.2020 23:14:32 |
11. |
Neudik Rafael | 21.11.2012 | TJ Tatran Litovel, z.s. | volná karta | 10.07.2020 22:41:51 |
12. |
Kozáková Natalie | 03.01.2011 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 11.07.2020 14:06:22 |
13. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 12.07.2020 19:45:50 |
14. |
Pospíšilová Valerie | 25.05.2011 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 13.07.2020 13:28:02 |
15. |
Jonášová Barbora | 25.08.2011 | TK Milo Olomouc | volná karta | 13.07.2020 14:15:20 |
16. |
Marek Matěj | 28.03.2011 | TC Třinec | volná karta | 14.07.2020 08:25:13 |
17. |
Florián Martin | 10.04.2012 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 17.07.2020 09:14:27 |
18. |
Hybnerová Nela | 27.02.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.07.2020 13:17:00 |
19. |
Gregorová Sofie | 18.01.2011 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 22.07.2020 22:42:28 |
20. |
Přikrylová Nicol | 12.08.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 24.07.2020 14:03:41 |
21. |
Dostálová Sofie | 25.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 26.07.2020 13:15:25 |
22. |
Horký Damián | 24.09.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 27.07.2020 10:39:11 |
23. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 27.07.2020 11:55:43 |
24. |
Pospíšil Matyáš | 30.08.2011 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 28.07.2020 12:05:48 |
25. |
Ježková Ema | 06.01.2013 | TC Bajda Kroměříž | volná karta | 28.07.2020 18:40:07 |
26. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | volná karta | 29.07.2020 07:24:56 |
27. |
Kohoutková Terezie | 19.01.2011 | TK Natali | volná karta | 29.07.2020 19:45:30 |
28. |
Šolc Matěj Sebastien | 04.01.2012 | TK Milo Olomouc | volná karta | 30.07.2020 20:50:17 |
29. |
Arpa Sophia | 01.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 01.08.2020 08:03:39 |
30. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | volná karta | 01.08.2020 13:37:09 |
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Březinová Laura | 04.11.2012 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 06.07.2020 15:34:20 |
2. |
Motalová Hana | 28.07.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.07.2020 06:21:45 |
3. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 20.07.2020 08:14:08 |
4. |
Mikulec Tobiáš | 05.11.2012 | TK Dolní Dunajovice,spolek | odhlášeno hráčem | 20.07.2020 11:04:06 |
5. |
Gavenda Štěpán | 14.11.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 30.07.2020 23:07:51 |
6. |
Panáčková Agáta | 26.10.2011 | TK Milo Olomouc | odhlášeno pořadatelem | 01.08.2020 13:42:10 |