Datum narození: | 05.02.2012 |
Platnost reg. do: | 30.09.2027 |
Klub: | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-L | TK Zlín | 258 (9) | |||
2023-Z | TK Zlín | 118 (20) | 650 (3) |
||
2023-L | TK Zlín | 65 (25) | 730 (3) |
||
2024-Z | TK Zlín | 33 (35) | 489 (4) |
||
2024-L | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 37 (30) | 379 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | 7 |
2 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | 17 |
3 | 17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 24/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | 7 |
2 | 03.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | 0 |
3 | 17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | 0 |
Jednotlivci celkem | 7/3 |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Švecová Lena | - | Kozelská Tereza | 6:0, 6:0 |
16>8 | Koukolová Tereza | - | Švecová Lena | 6:2, 4:6, 1:0 (3) |
získané body: 7 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Lukášová, Švecová | - | Ciencialová, Stanovská | 6:0, 7:6 (13) |
4>2 | Losková, Žalůdková | - | Lukášová, Švecová | 6:3, 6:2 |
získané body: 7 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Švecová Lena | - | Bačíková Monika | 7:5, 6:3 |
16>8 | Bukalová Adriana | - | Švecová Lena | 6:1, 6:0 |
získané body: 17 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pásková, Smejkalová | - | Stříteská, Švecová | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Horehleďová Barbora | - | Švecová Lena | 7:5, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Čoupková, Miškovský | - | Švecová, Kučerová | 6:4, 3:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 23.02.2024, Hill Cup 2024Tennis Hill Havířov o.s. (B - 800), K: 9/8 | 22 |
2 | 02.03.2024TC ESO Praha z.s. (B - 900), K: 12/11 | 67 |
Jednotlivci celkem | 89/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 23.02.2024, Hill Cup 2024Tennis Hill Havířov o.s. (B - 800), K: 9/8 | 17 |
2 | 02.03.2024TC ESO Praha z.s. (B - 900), K: 12/11 | 81 |
Jednotlivci celkem | 98/2 |
23.02.2024, Hill Cup 2024Tennis Hill Havířov o.s. (B - 800), K: 9/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Švecová Lena | - | Šindelová Lenka | 6:3, 6:2 |
16>8 | Pospíšilová Anna | - | Švecová Lena | 6:1, 1:6, 1:0 (7) |
získané body: 22 b. |
23.02.2024, Hill Cup 2024Tennis Hill Havířov o.s. (B - 800), K: 9/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Švecová, Kolaříková | - | Riessová, Michníková | 6:0, 6:0 |
4>2 | Felux, Špačková | - | Švecová, Kolaříková | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 17 b. |
02.03.2024TC ESO Praha z.s. (B - 900), K: 12/11 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Švecová Lena | - | Felux Elizabeth | 6:1, 6:2 |
16>8 | Švecová Lena | - | Skalická Eliška | 6:4, 6:3 |
8>4 | Dušková Diana | - | Švecová Lena | 6:2, 6:3 |
získané body: 67 b. |
02.03.2024TC ESO Praha z.s. (B - 900), K: 12/11 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vychodilová, Švecová | - | Nettlová, Koulová | 6:0, 6:3 |
8>4 | Vychodilová, Švecová | - | Nováková, Skalická | 6:4, 6:3 |
4>2 | Vychodilová, Švecová | - | Robová, Felux | 6:2, 6:0 |
2>1 | Vychodilová, Švecová | - | Kurylová, Dušková | 6:3, 6:4 |
získané body: 81 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |