Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
04.-04.05.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha Záběhlice
Kódové číslo:
916512
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
10600 Praha 10
Tel. (1):
724160083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice volná karta
15.03.2019 14:28:41
2.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
16.03.2019 12:12:16
3.
Mousa Sarah 12.05.2010 Junior TC Praha volná karta
16.03.2019 13:20:11
4.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha volná karta
16.03.2019 19:07:49
5.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
17.03.2019 21:32:49
6.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
19.03.2019 08:35:48
7.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
19.03.2019 11:05:32
8.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov volná karta
20.03.2019 07:12:38
9.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha volná karta
20.03.2019 20:54:27
10.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s. volná karta
21.03.2019 12:32:23
11.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany volná karta
22.03.2019 14:55:17
12.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
24.03.2019 07:11:10
13.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha volná karta
24.03.2019 19:27:37
14.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
24.03.2019 22:01:48
15.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
25.03.2019 09:04:35
16.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno volná karta
25.03.2019 21:56:50
17.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
28.03.2019 19:26:34
18.
Michel Théo 09.06.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
04.04.2019 01:13:55
19.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
07.04.2019 22:55:46
20.
Motl Ondřej 12.02.2010 TJ Solidarita Praha 10 volná karta
15.04.2019 19:16:29
21.
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
24.04.2019 00:10:25
22.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava volná karta
26.04.2019 07:52:56
23.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha volná karta
27.04.2019 12:56:43
24.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec volná karta
28.04.2019 12:34:07
25.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
29.04.2019 10:40:41
26.
Jagr Lukas 11.01.2010 TK Strakonice volná karta
29.04.2019 22:32:01
27.
Vogel Robin 05.01.2011 Sokol Řeporyje volná karta
01.05.2019 20:33:58
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno hráčem
26.03.2019 23:40:43
2.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. odhlášeno hráčem
26.03.2019 23:41:17
3.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s. odhlášeno hráčem
30.03.2019 19:57:47
4.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice odhlášeno hráčem
18.04.2019 13:45:56
5.
Solucevova Anna 25.10.2010 Sokol Králův Dvůr odhlášeno hráčem
21.04.2019 23:38:48
6.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
23.04.2019 09:53:43
7.
Jelínková Adéla 29.01.2011 Sokol Králův Dvůr odhlášeno hráčem
24.04.2019 10:51:01
8.
Roček Eduard 31.01.2011 SK Aritma Praha odhlášeno hráčem
28.04.2019 13:38:30
9.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 LTC Tábor 1903 odhlášeno hráčem
28.04.2019 19:10:49
10.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov odhlášeno hráčem
29.04.2019 10:02:15
11.
Žáčková Marcela 26.11.2010 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
30.04.2019 09:14:36
12.
Merunová Veronika 07.03.2011 Sokol Králův Dvůr odhlášeno pořadatelem
30.04.2019 12:13:46
13.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha odhlášeno hráčem
01.05.2019 14:05:30
14.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
01.05.2019 18:49:17
15.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
02.05.2019 10:49:12
16.
Kouba Jáchym 28.12.2011 TK Škoda Plzeň z.s. odhlášeno pořadatelem
02.05.2019 10:49:21
17.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko odhlášeno pořadatelem
02.05.2019 10:49:51
18.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
03.05.2019 11:00:46
19.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
03.05.2019 11:01:09