Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Sparta Praha
Datum:  22.-26.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Huňková Denisa
 
 
 
Doudová Alena
6:2, 6:1
 
Sochorová Adéla
6:4, 6:0
 
Kmínková Zuzana
6:4, 3:6, 6:3
 
Pláničková Kateřina
6:0, 7:6 (3)
 
 
6:1, 6:3
 
Dörreová Adéla
 
Šotová Andrea
6:3, 7:6 (6)
 
 
 
Kněžková Nelly
6:2, 6:3
 
Chudějová Aneta
6:3, 6:2
 
Beránková Adriana
6:4, 6:4
 
Kareisová Ludmila
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Uherková Kristýna
 
Vidmanova Daria
6:4, 0:6, 7:5
 
 
 
Zýtová Julie
6:0, 6:0
 
Výprachtická Bára
4:6, 6:1, 6:4
 
Paleček Nicole
6:0, 6:0
 
Mihoková Petra
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Kadlecová Simona
 
Gajdošová Liliana
6:3, 6:0
 
 
 
Hejdová Hana
6:1, 6:2
 
Šafránková Kamila
6:4, 6:0
 
Kubíková Patricie
2:6, 7:6 (5), 6:5, scr.
 
Gygalová Kateřina
6:1, 6:0
 
 
7:6 (1), 6:3
 
Gröss Anna
 
Silná Alexandra
6:3, 6:1
 
 
 
Kubáňová Anna
6:4, 6:4
 
Nováčková Karolína
6:0, 6:3
 
Paštiková Valentýna
5:7, 7:5, 6:3
 
Čiháková Kateřina
6:0, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Fantová Kristýna
 
Havlíčková Beáta
2:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Akivanova Pavlína
6:2, 6:0
 
Hrdinková Denise
6:2, 6:4
 
Dvořáková Valentina
6:4, 6:1
 
Čechová Petra
1:6, 6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Kocí Kateřina
 
Pluhařová Terezie
6:2, 6:1
 
 
 
Jelínková Barbora
6:2, 2:6, 6:2
 
Paroulková Sára
6:0, 6:2
 
Nováková Karolína
6:4, 7:6 (5)
 
Volfová Aneta
6:2, 6:0
 
 
6:4, 7:6 (2)
 
Mandelíková Kateřina
 
Panáčková Markéta
6:4, 6:3
 
 
 
Ohnoutková Tereza
6:3, 6:1
 
Černá Agáta
6:1, 6:3
 
Slavíková Emma
6:4, 6:2
 
Gaertnerová Marie Anna
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Nováková Klára
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý
Poznámka pořadatele: Finále bylo pro trvalý déšť sehráno v hale. Gröss skrečovala pro zranění nohy.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Huňková Denisa 1260
Nováková Klára 1560
Kocí Kateřina 2345
Vidmanova Daria 2445
Pluhařová Terezie 2945
Silná Alexandra 2945
Uherková Kristýna 3435
Gröss Anna 3635
Kategorie : 13Součet BH: 370
Kódové číslo akce: 812213

Huňková Denisa - Nováková Klára
 
 
 
Paleček Nicole - Slavíková Emma
6:0, 6:3
 
Chudějová Aneta - Kubáňová Anna
7:6 (2), 3:6, 1:0 (1)
 
Gröss Anna - Kareisová Ludmila
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Mandelíková Kateřina - Uherková Kristýna
 
Gajdošová Liliana - Vidmanova Daria
6:1, 6:4
 
 
 
Doudová Alena - Kubíková Patricie
6:0, 6:2
 
Hejdová Hana - Šafránková Kamila
6:0, 6:2
 
Sochorová Adéla - Volfová Aneta
2:6, 7:5, 1:0 (5)
 
Kmínková Zuzana - Výprachtická Bára
5:7, 7:6 (3), 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:2
 
Havlíčková Beáta - Kněžková Nelly
 
Silná Alexandra - Šotová Andrea
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
 
Černá Agáta - Jelínková Barbora
7:6 (5), 7:5
 
Hrdinková Denise - Ohnoutková Tereza
6:7 (2), 6:1, scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Fantová Kristýna - Pluhařová Terezie
 
Nováková Karolína - Panáčková Markéta
7:6 (4), 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Beránková Adriana - Dvořáková Valentina
 
Nováčková Karolína - Zýtová Julie
2:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Nosková Linda - Paštiková Valentýna
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
 
6:1, 7:5
 
Dörreová Adéla - Kocí Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý
Poznámka pořadatele: Finále bylo pro trvalý déšť sehráno v hale; skreč páru Hrdinková-Ohnoutková pro bolesti zad hráčky;
Počet dvojic21
NasazeníBH
Huňková Denisa 1260
Nováková Klára 1560
Kocí Kateřina 2345
Vidmanova Daria 2445
Pluhařová Terezie 2945
Silná Alexandra 2945
Uherková Kristýna 3435
Gröss Anna 3635
Kategorie : 13Součet BH: 370
Kódové číslo akce: 814213

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mikundová Agáta20.04.2002TK Sparta Praha
Dostálová Kateřina06.10.2002SK Tenis Kladno