Šmejkalová Amélie | | | | | |
| | | | | |
Krstovská Agáta | 6:0, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | |
Navrátilová Liliana | | 6:0, 7:6 (3) | | | |
| | | | | |
Huťková Valerie | 3:6, 7:6 (3), 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kubáňová Vendula | | | 7:6 (5), 0:6, 6:1 | | |
| | | | | |
Hrbková Daniela | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Surovčíková Nina | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Davidová Natálie | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Válková Simona | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Apostolova Nikol | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Fukalová Kateřina | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Křenková Agáta | 6:0, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Beranová Kateřina | | | 6:1, 6:7 (4), 7:6 (4) | | |
| | | | | |
Krajmer Karolína | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Brožová Amélie | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Slováková Kamila | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Nováková Veronika | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
Denková Adéla | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Zezhulčíková Tereza | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Gregůrková Nicol | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Ježková Stela | | | 6:2, 7:6 (5) | | |
| | | | | |
Navrátilová Magdalena | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Damašková Kristýna | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Urbanová Lucie | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fížová Monika | | | | 4:6, 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
Davidová Natali | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Motyková Markéta | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Michalčíková Bernadette | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bártová Natálie | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Slaměníková Marie | 6:2, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
Huťková Melinda | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mičolová Nela | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaromír Mrlík |
Poznámka pořadatele: V neděli 19.února 2017:
v 08,30 : Šmejkalová,Navrátilová LIL.,Nováková,Zezhulčíková
Beranová,Slováková.
v 09,30 : Válková,Křenková,Kubáňová,Surovčíková,
Ježková,Urbanová.
v 10,30 : Mičolová,Slaměníková,Fiživá,Motyková.
Dále budou následovat semifinálové dvouhry.
Soutěž čtyřher bude pokračovat ND než 13,00 hodin.
Semifinále dvouhry dívek v 09,00 hodin pondělí 21.února.
Šmejkalová-Válková, Urbanová- Mičolová.
Pak bude následovat finále dvouhry.
Finále čtyřhry ND než 12,30 hodin. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Šmejkalová Amélie | 40 | 35 | Mičolová Nela | 45 | 35 | Urbanová Lucie | 47 | 35 | Válková Simona | 54 | 30 | Nováková Veronika | 58 | 30 | Slováková Kamila | 80 | 25 | Davidová Natálie | 88 | 25 | Fížová Monika | 91 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 802125 |
|
|