Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  27.-29.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Bližňák Jaroslav
 
 
 
Kmenta Tadeáš
6:0, 6:0
 
Seidl Jan
6:0, 6:0
 
Mžik Marek
6:1, 6:2
 
Niče Ondřej
7:6 (5), 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Kracík Šimon
 
Kujawa Marek
6:2, 6:3
 
 
 
Blaťák David
2:6, 6:4, 6:1
 
Kocián Radim
6:3, 6:2
 
Bujnošek Tomáš
6:3, 6:0
 
Kocián Filip
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Ondryáš Marek
 
Michenka Lukáš
6:0, 7:6 (4)
 
 
 
Matuštík Martin
6:1, 6:2
 
Vu Thanh
6:2, 6:0
 
Hubáček Jakub
7:6 (5), 6:4
 
Horváth Jan
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Vahalík David
 
Chlubna Vojtěch
6:4, 6:2
 
 
 
Rožnovský Jan
6:4, 6:0
 
Vrzala Matouš
7:6 (4), 7:5
 
Zdražil Lukáš
6:1, 6:3
 
Pilař Pavel
6:3, 7:5
 
 
3:6, 6:2, 7:5
 
Pacholek Jakub Mgr.
 
Zatloukal Vojtěch
6:1, 6:3
 
 
 
Otisk Sebastián
6:0, 6:0
 
Matejovič Tomáš
6:0, 6:0
 
Šulák David
6:1, 6:0
 
Kellovský Dominik
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Hama Matyáš
 
Šmidák Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Heller Robin
6:3, 4:6, 7:6 (5)
 
Děrkas Zdeněk
6:2, 6:2
 
Poljak David
7:5, 2:6, 6:3
 
Nohel Jiří
7:5, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Luong Petr
 
Bednář Ivo
7:6 (4), 7:6 (4)
 
 
 
Lemel Jan
6:2, 6:2
 
Novák Václav
6:2, 6:3
 
Fusík Maik
6:1, 6:2
 
Czudek Jan
7:5, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Kučera Vojtěch
 
Hořínek Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Flídr Martin
6:1, 6:3
 
Pavlíček František
6:2, 6:2
 
Konečný Daniel
6:2, 6:4
 
Fajkus Josef Dis.
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Figura Martin
 
Rozhodčí turnaje: Josef Vlk
Poznámka pořadatele: hráči - Hons Tomáš, Hlavatý Alexandr, Hovorka Petr se neomluvili z přeborů.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bližňák Jaroslav 3745
Figura Martin 6735
Michenka Lukáš 8630
Luong Petr 9425
Ondryáš Marek 10125
Bednář Ivo 10825
Zatloukal Vojtěch 12520
Pacholek Jakub Mgr.13520
Kategorie : 10Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 712970

Bližňák Jaroslav - Bednář Ivo
 
 
 
Děrkas Zdeněk - Kellovský Dominik
6:1, 6:1
 
Lemel Jan - Nohel Jiří
6:2, 4:6, 6:4
 
Kmenta Tadeáš - Mžik Marek
6:2, 6:4
 
Fajkus Josef Dis. - Horváth Jan
6:3, 2:6, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Kracík Šimon - Vahalík David
 
Luong Petr - Ondryáš Marek
6:3, 6:1
 
 
 
Pilař Pavel - Zdražil Lukáš
6:2, 6:1
 
Seidl Jan - Matuštík Martin
6:2, 6:0
 
Konečný Daniel - Bujnošek Tomáš
6:1, 6:2
 
Otisk Sebastián - Hubáček Jakub
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Zatloukal Vojtěch - Šulák David
 
Kučera Vojtěch - Chlubna Vojtěch
6:3, 6:1
 
 
 
Heller Robin - Šmidák Daniel
6:1, 6:1
 
Blaťák David - Niče Ondřej
6:3, 6:2
 
Matejovič Tomáš - Vu Thanh
6:3, 7:5
 
Kocián Filip - Kocián Radim
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Kujawa Marek - Michenka Lukáš
 
Pacholek Jakub Mgr. - Czudek Jan
6:4, 7:5
 
 
 
Rožnovský Jan - Hama Matyáš
6:2, 6:4
 
Fusík Maik - Vrzala Matouš
4:6, 6:1, 6:1
 
Poljak David - Flídr Martin
6:4, 6:2
 
Novák Václav - Pavlíček František
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Figura Martin - Hořínek Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Josef Vlk
Počet dvojic24
NasazeníBH
Bližňák Jaroslav 3745
Figura Martin 6735
Michenka Lukáš 8630
Luong Petr 9425
Ondryáš Marek 10125
Bednář Ivo 10825
Zatloukal Vojtěch 12520
Pacholek Jakub Mgr.13520
Kategorie : 10Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 714970

Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hovorka Petr08.03.1995TK AGROFERT Prostějov
Hlavatý Alexandr16.01.1995ITS Tennis Club, z.s.
Hons Tomáš19.01.1994TK DEZA Valašské Meziříčí