Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 09.-11.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Laibl Matěj | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dolejš Lukáš | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Košek Jan Lucas | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Macháček Filip William | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Sokol Šimon | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Patyk Michal | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Jíra Matyáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Popelka Vojtěch | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bureš Ondřej | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hyk Šimon | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pajer Ivan | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Kučera Jonáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Mach Štěpán | | | | | 6:3, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hanzl Jan | | 5:7, 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vlasák Matěj | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pospíšil Patrik | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Starý Filip | 2:6, 7:6 (5), 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Douda Pavel | | | | | |
| | | | | |
Ceban Alexandr | | | | 6:3, 5:7, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hanzelín Filip | | 6:7 (4), 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mandík Lumír | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ulmon Nikolas | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Kabelka Antonín | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rudolf Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: 776763663 |
Poznámka pořadatele: PONDĚLÍ : FINÁLE DVOUHRY 9.30 |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Laibl Matěj | 79 | 30 | Rudolf Matěj | 102 | 25 | Popelka Vojtěch | 103 | 25 | Douda Pavel | 156 | 20 | Jíra Matyáš | 168 | 20 | Ceban Alexandr | 222 | 15 | Hujo Ondřej | 231 | 15 | Mach Štěpán | 282 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 702900 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Weis Matěj | 08.04.2006 | LTK Liberec |
|