Český tenisový svaz

Oficiální (2hra), neoficiální (4hra) výsledky

Pořadatel:  TK Česká Třebová, z.s.
Datum:  21.-22.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Kotzmannová Emma
 
 
 
Polášková Nikol
6:4, 6:3
 
Jašková Adéla
6:0, 6:0
 
Braunová Lucie
scr.
 
Sedláková Veronika
6:2, 6:3
 
Blažková Kateřina
6:4, 7:5
 
Staňková Terezie
6:0, 6:2
 
Slavíková Eliška
6:1, 6:1
 
Rybickova Gabriela
6:4, 6:4
 
Čevorová Nela
6:0, 6:0
 
Havlová Gabriela
6:0, 6:2
 
Herníková Eliška
6:7 (4), 7:5, scr.
 
Šrotová Linda
6:2, 6:3
 
Venclová Magdaléna
1:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Kučerová Alexandra
6:1, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Petráž Jiří (platná licence B do 14.04.2020)
Poznámka pořadatele: čtyřhra nebude klasifikována-počet dvojic, které nastoupily do hry klesl pod minimální hranici čtyř dvojic-klasifikace ČTS Semifinále dvouhry - neděle od 9.00 hod. Hráčka Braunová nenastoupila k semifinále z důvodu nemoci, hráčka Kučerová skrečovala semifinále z důvodu nevolnosti.
Počet účastníků15
NasazeníBH
Kotzmannová Emma 2259
Kučerová Alexandra 2359
Braunová Lucie 3586
Havlová Gabriela 5114
Šrotová Linda 5754
Polášková Nikol 7513
Venclová Magdaléna 1
Čevorová Nela 1
Kategorie : 4Součet BH: 37
Kódové číslo akce: 612269

Kotzmannová Emma - Kučerová Alexandra
 
Kotzmannová - Kučerová
 
 
Herníková - Slavíková
Jašková Adéla - Rybickova Gabriela
scr.
 
Herníková - Slavíková
Herníková Eliška - Slavíková Eliška
6:0, 6:3
 
Havlová - Polášková
Havlová Gabriela - Polášková Nikol
6:1, 6:1
 
Havlová - Polášková
 
 
Havlová - Polášková
Braunová Lucie - Šrotová Linda
scr.
 
Braunová - Šrotová
 
 
Rozhodčí turnaje: Petráž Jiří (platná licence B do 14.04.2020)
Poznámka pořadatele: Předkolo čtyřhry cca v 11.00 hod. Dvojice Kotzmannová - Kučerová nenastoupila z důvodu nevolnosti hráčky Kučerové, Dvojice Braunová - Šrotová nenastoupila z důvodu nemoci hráčky Braunové.

Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šejnohová Ela29.08.2005TO TJ Svitavy
Habermannová Anežka26.11.2006Tenisový klub Sokol Lipník n.B.