Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  29.08-02.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Běhounková Monika
 
 
 
Laboutková Aneta
6:1, 6:1
 
Kútníková Bára
6:3, 6:4
 
Stejskalová Iva
6:1, 6:1
 
Wojciková Viktorie
7:6 (5), 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Kučerová Petra
 
Malická Hana
6:0, 6:3
 
 
 
Přikrylová Eliška
6:1, 6:1
 
Zemanová Adéla
6:3, 6:2
 
Zikmundová Martina
6:2, 6:2
 
Čecháková Eva
6:2, 7:5
 
 
7:6 (2), 6:0
 
Cajthamlová Barbora
 
Cváčková Valentina
6:0, 6:2
 
 
 
Bacíková Lucie
3:6, 6:3, 6:2
 
Plachá Andrea
6:3, 6:0
 
Drábková Sabina
6:2, 6:0
 
Vondrášková Kristýna
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Česalová Nelly
 
Hejčová Dominika
6:4, 6:3
 
 
 
Hůlková Markéta
6:2, 6:3
 
Homolková Nikola
6:0, 6:1
 
Šebestová Ivana
6:2, 6:1
 
Ježková Yveta
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Ševčíková Ema
 
Kynčlová Anna
6:1, 6:0
 
 
 
Zemanová Anna
6:0, 7:5
 
Krejzová Tereza
6:2, 6:1
 
Sisková Anna
6:1, 6:3
 
Richterová Šárka
 
 
6:1, 6:3
 
Bulantová Adéla
 
Pokorná Barbora
6:1, 5:7, 6:3
 
 
 
Pospíšilová Tereza
6:4, 6:1
 
Pulchartová Laetitia
6:3, 6:1
 
Beránková Karolína
6:1, 6:3
 
Cmarová Lucie
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Hrychová Denisa
 
Maříková Adriana
7:6 (7), 6:2
 
 
 
Kvochová Kristýna
4:6, 6:1, 6:2
 
Fiedlerová Kristýna
7:5, 6:3
 
Slezáková Natálie
5:7, 6:2, 7:6 (5)
 
Spielmannová Natálie
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Josefová Adéla
 
Guziurová Pavlína
6:2, 6:3
 
 
 
Malatinská Justýna
6:2, 7:6
 
Časarová Veronika
6:4, 6:2
 
Masaříková Eliška
0:6, 6:2, 6:0
 
Kohoutková Natálie
6:3, 6:4
 
 
2:6, 6:0, 6:2
 
Křížová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Zbyněk Malát
Počet účastníků48
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Hrychová Denisa 3130
Maříková Adriana 3925
Cváčková Valentina 3925
Kynčlová Anna 4125
Ševčíková Ema 4425
Cajthamlová Barbora 4625
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 612182

Hrychová Denisa - Ševčíková Ema
 
 
 
Ježková Yveta - Cajthamlová Barbora
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
Hejčová Dominika - Šebestová Ivana
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Čecháková Eva - Stejskalová Iva
 
 
6:1, 6:2
 
Bulantová Adéla - Guziurová Pavlína
 
 
6:4, 6:0
 
Běhounková Monika - Drábková Sabina
 
Plachá Andrea - Vondrášková Kristýna
6:2, 6:3
 
Zemanová Adéla - Zemanová Anna
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
Bacíková Lucie - Časarová Veronika
6:3, 6:1
 
Spielmannová Natálie - Pospíšilová Tereza
7:5, 6:2
 
 
scr.
 
Josefová Adéla - Malická Hana
 
Česalová Nelly - Krejzová Tereza
6:2, 6:1
 
 
 
Laboutková Aneta - Slezáková Natálie
7:5, 6:2
 
Přikrylová Eliška - Zikmundová Martina
6:3, 4:6, 1:0 (3)
 
Malatinská Justýna - Wojciková Viktorie
6:4, 6:2
 
Kvochová Kristýna - Fiedlerová Kristýna
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
 
6:0, 6:1
 
Křížová Kateřina - Sisková Anna
 
Cváčková Valentina - Kučerová Petra
6:4, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Beránková Karolína - Richterová Šárka
7:5, 6:2
 
 
 
Hůlková Markéta - Masaříková Eliška
7:5, 7:5
 
Kohoutková Natálie - Pokorná Barbora
6:3, 1:6, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:4
 
Kynčlová Anna - Maříková Adriana
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Běhounková Monika 1535
Křížová Kateřina 1935
Hrychová Denisa 3130
Maříková Adriana 3925
Cváčková Valentina 3925
Kynčlová Anna 4125
Ševčíková Ema 4425
Cajthamlová Barbora 4625
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 614182

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Najmanová Tereza19.01.2001TK AGROFERT Prostějov