Název: |
Dial Telecom Cup |
Datum: |
02.-04.07. |
Pořadatel: |
TK Frýdlant v Čechách (C - 200) |
Kódové číslo: |
616034 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Procházka Lukáš Dis. |
U nemocnice 1172 | |
464 01 Frýdlant | |
Tel. (1): |
777 312 171 |
Tel. (2): |
482 360 620 |
E-mail: |
luky.prochy@seznam.cz |
Internet: |
www.tenisfrydlant.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Panchartek Anna | 12.03.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 166 |
9 |
22 |
01.07.2016 10:21:30 |
|
2. |
Ferfecká Valentina | 10.07.2002 | TJ Kyje Praha 14 | 177 |
9 |
23.06.2016 14:41:24 |
||
3. |
Drukerová Liliana Tucky | 28.07.2002 | Sokol Říčany | 225 |
9 |
21.06.2016 14:49:14 |
||
4. |
Benešová Sára | 08.07.2002 | TK Frýdlant v Čechách | 464 |
4 |
15.03.2016 20:57:10 |
||
5. |
Kubíčková Tereza | 15.01.2002 | TCEN Hrádek nad Nisou | 505 |
4 |
15.03.2016 21:29:48 |
||
6. |
Heršálková Petra | 24.09.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 654 |
3 |
27.06.2016 21:51:36 |
||
7. |
Dembická Lenka | 02.05.2002 | TK Frýdlant v Čechách | 768 |
1 |
13.04.2016 19:36:40 |
||
8. |
Svobodová Klára | 19.10.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 768 |
1 |
27.06.2016 21:52:11 |
||
9. |
Svobodová Zuzana | 19.10.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 768 |
1 |
27.06.2016 21:52:29 |
||
10. |
Špicarová Kateřina | 01.05.2003 | TK Frýdlant v Čechách | 768 |
1 |
784 |
30.06.2016 08:44:21 |
|
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Halašová Anna | 29.05.2004 | TK Chomutov | 768 |
1 |
953 |
odhlášeno hráčem | 03.06.2016 09:10:36 |
2. |
Gašicová Kateřina | 24.04.2003 | TK Semily | 198 |
9 |
175 |
odhlášeno hráčem | 09.06.2016 16:15:35 |
3. |
Horáková Lucie | 13.10.2002 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 243 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2016 14:29:46 |
|
4. |
Durdilová Anna | 18.11.2002 | SK Matchball Česká Lípa | 467 |
4 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2016 17:32:43 |
|
5. |
Tůmová Sofie | 07.09.2004 | TCEN Hrádek nad Nisou | 768 |
1 |
178 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2016 06:51:00 |
6. |
Šimáčková Agáta | 30.10.2003 | TCEN Hrádek nad Nisou | 393 |
4 |
418 |
IS: kolizní přihláška | 25.06.2016 12:00:20 |
7. |
Řezáčová Zuzana | 27.01.2002 | SK Tenis Rohatsko | 147 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 25.06.2016 12:00:24 |
|
8. |
Homolová Natálie | 31.07.2003 | LTC Bakov n.Jiz. | 768 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.06.2016 00:01:50 |
|
9. |
Voňková Bára | 09.07.2004 | TK Frýdlant v Čechách | 768 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 30.06.2016 08:45:25 |
|
10. |
Soukupová Barbora | 09.07.2002 | TJ Kyje Praha 14 | 257 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 30.06.2016 16:51:34 |