Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Hluboká n./V. CUP
Pořadatel:  TJ TK MANE Hluboká n.V.
Datum:  06.-08.07.
Věk. kategorie:  dorost
Svobodová Adriana
 
 
 
Navrátilová Eliška
6:1, 6:0
 
Kudělková Victoria
6:3, 6:3
 
Jarošová Tereza
6:3, 6:4
 
 
 
Vrabcová Nikola
6:1, 6:0
 
 
 
Grubauerová Helena
6:1, 6:0
 
 
 
Prospalova Veronika
6:3, 3:6, 1:0 (4)
 
Vedrová Veronika
6:4, 6:2
 
Naxerová Anna
6:1, 6:3
 
 
 
Malá Eliška
5:7, 4:0, scr.
 
 
 
Procházková Natálie
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
Hlaváčová Aneta
6:0, 6:0
 
 
 
Marnová Veronica
6:3, 6:2
 
Svobodová Julie
6:0, 6:0
 
Vavříková Adéla
1:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
Nejedlá Tereza
6:3, 6:3
 
 
 
Slišková Lucie
7:5, 6:3
 
 
 
Weberová Adéla
6:2, 6:3
 
Bělohoubková Anna
6:1, 6:1
 
Barrish Juliana
6:2, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Vavřín Lukáš (platná licence B do 27.04.2020)
Počet účastníků20
NasazeníBH
Svobodová Adriana 1739
Barrish Juliana 1769
Vavříková Adéla 1899
Grubauerová Helena 2836
Malá Eliška 3964
Vrabcová Nikola 4904
Procházková Natálie 5304
Nejedlá Tereza 5394
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 412026

Svobodová Adriana - Grubauerová Helena
 
 
 
Weberová Adéla - Hlaváčová Aneta
6:0, 6:0
 
Naxerová Anna - Naxerová Natálie
scr.
 
Svobodová Julie - Prospalova Veronika
6:2, 6:4
 
 
 
Malá Eliška - Vrabcová Nikola
6:1, 6:3
 
 
 
Barrish Juliana - Slišková Lucie
6:4, 3:6, 1:0 (9)
 
 
 
Nejedlá Tereza - Procházková Natálie
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Kudělková Victoria - Bělohoubková Anna
6:0, 7:5
 
 
 
Marnová Veronica - Vavříková Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Vavřín Lukáš (platná licence B do 27.04.2020)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Svobodová Adriana 1739
Barrish Juliana 1769
Vavříková Adéla 1899
Grubauerová Helena 2836
Malá Eliška 3964
Vrabcová Nikola 4904
Procházková Natálie 5304
Nejedlá Tereza 5394
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 414026

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fiedlerová Lucie08.08.2005TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bělohoubková Anna14.03.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Vavříková Adéla02.08.2004LTC České Budějovice,z.s.
Vedrová Veronika17.09.2004TK Písek
Kudělková Victoria24.05.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Naxerová Natálie25.02.2001Sokol Říčany