Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Česká Třebová
Datum:  07.-10.02.
Věk. kategorie:  dorost
Wasserbauerová Adéla
 
 
 
Lebišová Veronika
6:1, 4:6, 6:2
 
Vlachopulosová Nelly
4:6, 6:3, 6:2
 
Malická Hana
5:7, 7:6, 6:4
 
Pečenková Eliška
6:0, 6:0
 
Ducháčková Kateřina
6:1, 6:0
 
Cváčková Valentina
6:0, 6:1
 
Guziurová Pavlína
6:3, 6:3
 
Kovačková Kristýna
4:6, 6:4, 6:4
 
Bezdíčková Šárka
3:6, 6:4, 6:3
 
Sommerová Alice
6:4, 2:6, 6:2
 
Fiedlerová Kristýna
6:3, 3:6, 6:3
 
Lamiová Tereza
6:7, 6:1, 6:3
 
Klátilová Denisa
6:4, 6:4
 
Sokolová Klára
7:6, 6:2
 
Kynčlová Anna
6:1, 0:6, 6:2
 
Čecháková Eva
6:2, 6:3
 
Mikysková Klára
6:0, 6:0
 
Kozlíková Magdalena
6:1, 6:4
 
Hromková Lucie
scr.
 
Tomášková Jana
6:4, 6:1
 
 
2:6, 7:6, 6:3
 
Nováková Alžběta
 
Josefová Adéla
6:4, 6:2
 
Kurková Viktorie
6:0, 6:3
 
Čejková Aneta
6:2, 6:2
 
Kmošková Natálie
6:4, 6:1
 
Dušková Hana
6:4, 6:4
 
Budinová Simona
6:4, 6:0
 
 
scr.
 
Pánová Karolina
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Rybka
Poznámka pořadatele: Časový rozpis utkání na sobotu 7.2.2015 08:30 Mikysková-Kozlíková, Čejková-Kmošková 09:30 Lebišová-Vlachopulosová, Bezdíčková-Sommerová 11:00 Malická-Pečenková, Ducháčková-Sváčková 12:30 Guziurová-Kovačková, Fiedlerová-Lamiová 14:00 Klátilová-Sokolová, Kynčlová-Čecháková 15:00 Hromková-Tomášková, Josefová Kurková, Dušková-Budinová Přihlášky do čtyřhry do 15:00 hod. Hráčky Wasserbauerová, Nováková a Pánová se budou informovat na tel. 777 125 232 u rozhodčího turnaje do 15:30 hod. - hráčka Pánová Karolína odstoupila z turnaje z důvodu vážného zranění nohy při dopoledním tréninku Časový rozpis utkání na neděli 8.2.2015 10:00 Kovačková-Sommerová, Lamiová-Sokolová 11:00 Wasserbauerová-Lebišová, Malická-Cváčková 12:00 Kynčlová-Kozlíková, Hromková-Nováková 13:00 Josefová-Kmošková, dále čtvrtfinále dvouhry -hráčka Nováková odstoupila z turnaje pro zranění zad Časový rozpis utkání na pondělí 9.2.2015 09:00 semifinále dvouhry, následuje finále dvouhry, dále finále čtyřhry
Počet účastníků29
NasazeníBH
Wasserbauerová Adéla 4520
Pánová Karolina 4620
Guziurová Pavlína 5320
Nováková Alžběta 6015
Kynčlová Anna 6215
Cváčková Valentina 6915
Sokolová Klára 7115
Josefová Adéla 7615
Kategorie : 8Součet BH: 135
Kódové číslo akce: 402067

Wasserbauerová Adéla - Guziurová Pavlína
 
 
 
Mikysková Klára - Čejková Aneta
6:4, 6:3
 
Cváčková Valentina - Hromková Lucie
6:0, 6:1
 
Vlachopulosová Nelly - Sommerová Alice
6:4, 6:2
 
 
 
Pečenková Eliška - Ducháčková Kateřina
6:4, 6:3
 
 
 
Kurková Viktorie - Lebišová Veronika
6:3, 6:3
 
 
 
Lamiová Tereza - Kozlíková Magdalena
6:1, 6:1
 
 
 
Josefová Adéla - Dušková Hana
6:2, 6:3
 
 
 
Kynčlová Anna - Kovačková Kristýna
7:5, 6:4
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Rybka
Počet dvojic9
NasazeníBH
Wasserbauerová Adéla 4520
Guziurová Pavlína 5320
Kynčlová Anna 6215
Cváčková Valentina 6915
Josefová Adéla 7615
Vlachopulosová Nelly 8912
Lamiová Tereza 9912
Kovačková Kristýna 10512
Kategorie : 8Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 404067

Tisková PDF verze hracího plánu