Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  31.05-03.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Malatinská Justýna
 
 
 
Ondroušková Nella Chiara
6:0, 6:0
 
Krahulíková Tereza
6:2, 6:3
 
Kósová Karolína
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Kopecká Anna Marie
 
Richtrová Sabina
7:6, 6:0
 
 
 
Mrowiecová Karolína
6:3, 6:1
 
Benešová Nicol
6:4, 6:1
 
Svozilová Marie
7:5, 6:2
 
Planková Natalie
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Odleváková Zuzana
 
Čecháková Eva
6:7, 7:5, 6:4
 
 
 
Schirmerová Terezie
6:4, 6:4
 
Pobořilová Aneta
6:1, 6:0
 
Matušková Veronika
6:4, 1:6, 6:0
 
Wawrzyczková Monika
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Pokorná Barbora
 
Petruželová Lucie
7:6, 6:4
 
 
 
Wojciková Viktorie
6:1, 6:2
 
Paštiková Valentýna
6:1, 6:4
 
Huťková Klaudie
6:3, 6:3
 
Kubačáková Laura
7:5, 6:3
 
 
6:0, 6:4
 
Silná Alexandra
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9,00 hodin finále dvouhry
Počet účastníků23
NasazeníBH
Malatinská Justýna 5720
Silná Alexandra 5820
Pokorná Barbora 6120
Richtrová Sabina 7820
Odleváková Zuzana 9815
Čecháková Eva 10315
Petruželová Lucie 11615
Kopecká Anna Marie 12912
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 212970

Malatinská Justýna - Silná Alexandra
 
 
 
Mrowiecová Karolína - Planková Natalie
5:7, 6:1, 1:0 (6)
 
Paštiková Valentýna - Svozilová Marie
6:4, 6:2
 
Huťková Klaudie - Mayerová Marie
6:1, 6:4
 
Kósová Karolína - Matušková Veronika
6:4, 6:2
 
Krahulíková Tereza - Ondroušková Nella Chiara
scr.
 
Wojciková Viktorie - Odleváková Zuzana
6:0, 6:1
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Malatinská Justýna 5720
Silná Alexandra 5820
Odleváková Zuzana 9815
Kósová Karolína 13012
Wojciková Viktorie 14212
Paštiková Valentýna 2539
Svozilová Marie 2869
Ondroušková Nella Chiara 3346
Kategorie : 8Součet BH: 103
Kódové číslo akce: 214970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dohnalová Rozálie25.07.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Šulcová Vanesa11.12.2004VSK VŠB-TU Ostrava
Stejskalová Iva20.07.2000TJ Zbrojovka Vsetín
Pánová Karolina23.06.1998VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Silná Alexandra10.01.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Wojciková Viktorie19.07.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Wawrzyczková Monika11.04.1989Tennis Hill Havířov o.s.
Benešová Nicol16.09.2004TK SC OSTRAVA
Mayerová Marie18.06.1996TK PRECHEZA Přerov o.s.