Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  29.08-02.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Baštářová Radka
 
 
 
Filip Kateřina
1:6, 7:5, 6:3
 
Heinová Adéla
6:1, 6:0
 
Kůstková Jana
0:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Orlová Jana
6:1, 6:1
 
 
 
Slivová Markéta
6:2, 6:1
 
 
 
Kladivová Aneta
7:6 (3), 6:2
 
Babická Karin
6:2, 6:2
 
Kulhánková Aneta
scr.
 
Zeminová Markéta
6:2, 6:1
 
Brožová Ivona
6:4, 3:6, 6:4
 
 
 
Šmídová Pavla
6:4, 4:6, 7:5
 
 
 
Kleisnerová Jitka
7:6 (5), 6:3
 
Dittrichová Vendula
6:2, 6:2
 
Melichárková Tereza
6:3, 6:1
 
Baďurová Veronika
scr.
 
Moťovská Daniela
6:2, 6:3
 
 
 
Žovincová Vendula
6:4, 7:6 (2)
 
 
 
Polanská Tereza
6:1, 6:2
 
Brožová Kateřina
6:3, 1:0, scr.
 
Reischlová Eliška
6:3, 6:1
 
Krtková Rudnická Růžena
6:1, 6:1
 
Plevová Eva
6:2, 6:3
 
 
 
Cváčková Natálie
6:2, 6:0
 
 
 
Pilzová Tereza
6:1, 6:3
 
Vodičková Tereza
6:2, 6:3
 
Němcová Tereza
4:6, 7:6 (7), 6:2
 
Vodičková Lucie
6:3, 6:4
 
Plechatá Vendula
7:6 (6), 1:6, 6:3
 
 
 
Přibylová Klára
scr.
 
 
 
Pospíšilová Denisa
6:2, 6:4
 
Novotná Karolína
scr.
 
Křtěnová Sonja
6:7 (7), 6:3, 3:0, scr.
 
Kosejková Barbora
6:4, 6:4
 
Tomanová Nikola
6:0, 6:2
 
 
 
Jarošová Adéla
6:4, 6:0
 
 
 
Šmerdová Aneta
6:2, 7:6 (2)
 
Pěničková Dominika
6:3, 6:3
 
Procházková Lucie
6:3, 6:4
 
Kleisnerová Eliška
7:6 (4), 3:6, 6:1
 
Tůmová Monika
6:1, 6:2
 
 
 
Štruncová Martina
6:1 (63)
 
 
 
Dvořáková Alena
6:2, 6:2
 
 
 
Shantsila Anastasia
6:4, 6:0
 
Benáčková Karolína
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Kulhánková Denisa
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Počet účastníků46
NasazeníBH
Baštářová Radka 3925
Kulhánková Denisa 4725
Tomanová Nikola 5125
Šmídová Pavla 5420
Jarošová Adéla 5620
Plevová Eva 5920
Cváčková Natálie 6820
Brožová Ivona 7120
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 212071

Jarošová Adéla - Baštářová Radka
 
 
 
Kůstková Jana - Pěničková Dominika
scr.
 
Polanská Tereza - Procházková Lucie
scr.
 
Brožová Ivona - Přibylová Klára
6:3, 6:3
 
Plevová Eva - Dvořáková Alena
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Slivová Markéta - Benáčková Karolína
6:3, 6:4
 
Kosejková Barbora - Moťovská Daniela
6:1, 6:4
 
Němcová Tereza - Vodičková Tereza
6:1, 6:4
 
Krtková Rudnická Růžena - Černohlávková Vendula
7:6 (5), 6:2
 
Baďurová Veronika - Zeminová Markéta
6:4, 6:0
 
Pilzová Tereza - Kulhánková Denisa
7:5, 6:0
 
Orlová Jana - Tůmová Monika
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Kladivová Aneta - Šelmátová Kateřina
scr.
 
Plechatá Vendula - Dittrichová Vendula
scr.
 
Cváčková Natálie - Tomanová Nikola
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Počet dvojic15
NasazeníBH
Baštářová Radka 3925
Kulhánková Denisa 4725
Tomanová Nikola 5125
Jarošová Adéla 5620
Plevová Eva 5920
Cváčková Natálie 6820
Brožová Ivona 7120
Orlová Jana 7320
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 214071

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vlkovská Veronika06.09.1997TK Pernštýn 1897 Pardubice
Váchová Gabriela22.04.1995TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Maříková Michaela03.01.1995TK Neridé
Kohoutová Nikola05.10.1997I.ČLTK Praha
Čechová Karolína15.01.1992Severočeská tenisová o.s.
Vosecká Andrea22.02.1995TK Neridé
Třešková Tereza04.04.1998SK HAMR, z.s.
Wawrzyczková Monika11.04.1989Tennis Hill Havířov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Novotná Karolína27.09.1994LTC Pardubice
Pospíšilová Denisa08.06.1999TK Neridé
Kulhánková Aneta10.04.1998TC Brno.
Kladivová Aneta23.05.2000TJ Sokol Vysočany TSM
Šelmátová Kateřina23.06.2001TK Neridé
Černohlávková Vendula21.08.1985Top Tennis Academy