Název: |
Dial Telecom Cup-dotace 50.000,-Kč |
Datum: |
28.08-01.09. |
Pořadatel: |
TK Frýdlant v Čechách (B - 500) |
Kódové číslo: |
216070 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hübner Petr |
Jizerská 4077 | |
46401 Frýdlant | |
Tel. (1): |
777573947 |
E-mail: |
hubner.petr001@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Petruželová Markéta | 09.04.2000 | LTK Liberec | 55 |
20 |
21.05.2020 20:13:08 |
||
2. |
Josefová Adéla | 11.05.2000 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 56 |
20 |
volná karta | 26.08.2020 18:40:13 |
|
3. |
Jarošová Adéla | 16.11.1994 | Slavoj Český Brod | 59 |
20 |
10.08.2020 21:32:02 |
||
4. |
Nováková Karolína | 26.10.2002 | TK Slavia Plzeň | 75 |
20 |
18 |
10.08.2020 22:52:02 |
|
5. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 77 |
20 |
14 |
20.08.2020 14:59:38 |
|
6. |
Vajsejtlová Tereza | 02.03.2002 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 79 |
20 |
76 |
09.06.2020 08:10:43 |
|
7. |
Richterová Šárka | 16.05.2000 | TO SK Mělník | 82 |
15 |
24.08.2020 21:01:23 |
||
8. |
Jelínková Daniela | 02.10.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 83 |
15 |
33 |
volná karta | 26.08.2020 18:41:04 |
9. |
Havrlíková Adéla | 28.10.2001 | LTK TEPLICE o.s. | 85 |
15 |
93 |
22.07.2020 13:53:36 |
|
10. |
Janatová Tereza | 29.08.1995 | LTK Liberec | 90 |
15 |
volná karta | 24.08.2020 21:05:40 |
|
11. |
Kubíková Patricie | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 96 |
15 |
8 |
17.05.2020 23:21:56 |
|
12. |
Pospíšilová Denisa | 08.06.1999 | TK Neridé | 106 |
15 |
24.08.2020 20:58:05 |
||
13. |
Odleváková Zuzana | 10.04.2000 | SLOVAN HRANICE, z.s. | 107 |
15 |
13.08.2020 22:40:34 |
||
14. |
Dohnalová Rozálie | 25.07.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 117 |
15 |
56 |
05.04.2020 17:58:58 |
|
15. |
Kalousková Sylvie | 08.10.2002 | SK Aritma Praha | 125 |
12 |
65 |
15.08.2020 15:50:41 |
|
16. |
Matochová Sandra | 30.12.2000 | TK Turnov | 127 |
12 |
31.07.2020 17:43:35 |
||
17. |
Heinzová Izabela | 11.12.2002 | Pašťa tenis, z.s. | 164 |
12 |
232 |
11.08.2020 20:02:31 |
|
18. |
Sluková Blanka | 22.09.2003 | TCEN Hrádek nad Nisou | 174 |
12 |
197 |
16.08.2020 18:47:35 |
|
19. |
Těhníková Ema | 03.09.2004 | TK Start Praha-Topolka | 177 |
12 |
96 |
02.04.2020 11:25:55 |
|
20. |
Markvartová Anna | 28.04.2000 | TK Olymp Praha | 187 |
12 |
22.08.2020 20:25:39 |
||
21. |
Matoušová Markéta | 06.09.2002 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 247 |
9 |
367 |
22.07.2020 07:39:24 |
|
22. |
Panchartek Anna | 12.03.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 249 |
9 |
47 |
03.07.2020 11:37:28 |
|
23. |
Jungwirthová Tereza | 02.10.2002 | LTK TEPLICE o.s. | 252 |
9 |
55 |
18.08.2020 07:05:22 |
|
24. |
Kohoutková Natálie | 08.02.1999 | LTK Liberec | 309 |
6 |
26.07.2020 15:10:54 |
||
25. |
Lhotáková Barbora | 23.01.2003 | TJ Spoje Praha | 326 |
6 |
229 |
15.08.2020 21:18:31 |
|
26. |
Vodičková Denisa | 08.11.1993 | Tenisový klub Černošice | 368 |
6 |
10.08.2020 14:50:29 |
||
27. |
Kučerová Tereza | 11.12.2001 | LTC Pardubice | 394 |
6 |
322 |
volná karta | 26.08.2020 18:41:42 |
28. |
Mašková Petra | 30.03.2003 | TK Semily | 416 |
6 |
164 |
21.08.2020 14:44:13 |
|
29. |
Houdková Martina | 03.10.1996 | Tenisový klub Černošice | 419 |
6 |
09.06.2020 21:59:07 |
||
30. |
Kumštová Tereza | 12.01.2001 | TK Mimoň | 449 |
6 |
647 |
16.08.2020 12:55:16 |
|
31. |
Picková Věra | 14.03.2006 | Jiskra Velké Březno | 561 |
4 |
457 |
02.04.2020 19:21:30 |
|
32. |
Vodičková Lucie | 09.03.1991 | LTC Svoboda Praha | 611 |
4 |
10.08.2020 07:38:18 |
||
33. |
Závětová Lucie | 03.05.2004 | TK Frýdlant v Čechách | 809 |
3 |
346 |
29.06.2020 18:19:59 |
|
34. |
Dušková Adéla | 09.03.2004 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 962 |
3 |
224 |
21.08.2020 14:43:10 |
|
35. |
Benešová Sára | 08.07.2002 | TK Frýdlant v Čechách | 963 |
1 |
346 |
21.06.2020 18:03:23 |
|
36. |
Weinberg Julianne | 20.03.1968 | Lokomotiva Praha | 963 |
1 |
19.07.2020 15:23:49 |
||
37. |
Drahošová Eliška | 15.10.2003 | TK Frýdlant v Čechách | 963 |
1 |
24.08.2020 20:56:32 |
||
38. |
Knutsonová Gabriela Andrea | 21.04.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 963 |
1 |
25.08.2020 18:50:06 |
||
39. |
volná karta | volná karta |
||||||
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49. |
volná karta | volná karta |
||||||
50. |
volná karta | volná karta |
||||||
51. |
volná karta | volná karta |
||||||
52. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zeminová Markéta | 27.11.1996 | TK Start Praha-Topolka | 114 |
15 |
odhlášeno hráčem | 10.05.2020 20:53:21 |
|
2. |
Nová Andrea | 05.11.2003 | TJ Spoje Praha | 76 |
20 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.08.2020 15:38:35 |
3. |
Doleželová Nathalia | 28.01.2001 | LTC Modřany 2005 | 963 |
1 |
241 |
odhlášeno hráčem | 17.08.2020 09:29:35 |
4. |
Charvátová Vivien | 24.07.2001 | LTC Hodonín | 124 |
12 |
80 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2020 12:12:37 |
5. |
Bohatová Zuzana | 15.04.2001 | TJ Sokol Vysočany | 134 |
12 |
398 |
odhlášeno hráčem | 19.08.2020 22:21:06 |
6. |
Molchanova Olga | 27.04.2004 | TK Sparta Praha | 963 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2020 10:34:25 |
|
7. |
Šalková Dominika | 28.06.2004 | TK Sparta Praha | 84 |
15 |
7 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2020 11:02:36 |
8. |
Matušková Veronika | 26.05.1996 | TK Slavia Orlová | 311 |
6 |
odhlášeno hráčem | 20.08.2020 18:03:07 |
|
9. |
Kulhánková Denisa | 28.09.1995 | TJ Spoje Praha | 368 |
6 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2020 08:27:59 |
|
10. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 86 |
15 |
25 |
odhlášeno hráčem | 22.08.2020 22:49:15 |
11. |
Šimáčková Agáta | 30.10.2003 | TCEN Hrádek nad Nisou | 851 |
3 |
192 |
odhlášeno hráčem | 25.08.2020 18:27:59 |