Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour - Juta Cup
Pořadatel:  TC Dvůr Králové, z.s.
Datum:  27.-31.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Tomanová Nikola
 
 
 
Roháčová Emma
6:2, 7:6 (4)
 
Malíková Klára
6:0, 6:2
 
Lamiová Tereza
6:2, 6:1
 
Kvochová Kristýna
6:2, 6:1
 
Dohnalová Rozálie
6:1, 4:6, 6:0
 
Kmošková Natálie
6:1, 6:3
 
Pospíšilová Denisa
7:6 (4), 7:6 (1)
 
 
 
Knutsonová Gabriela Andrea
6:3, 6:2
 
Jelínková Daniela
6:2, 6:2
 
Markvartová Anna
7:5, 6:1
 
Kroisová Adéla
7:5, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Hájková Klára
 
Laboutková Aneta
6:2, 7:6
 
 
 
Jurková Kristýna
6:4, 6:1
 
Kopecká Anna Marie
6:2, 6:2
 
Holmanová Markéta
7:6 (5), 6:3
 
Vašíčková Adéla
6:1, 6:0
 
Vajsejtlová Tereza
7:6 (8), 6:2
 
Bužková Radka
6:3, 6:2
 
Petruželová Markéta
6:1, 6:2
 
Lamiová Klára
6:3, 6:2
 
Kulhánková Aneta
3:6, 6:4, 7:6 (2)
 
Kuchařová Michaela
6:1, 6:0
 
Fiedlerová Kristýna
1:6, 6:1, 6:1
 
Hlaváčová Kristýna
6:4, 7:6 (4)
 
 
6:2, 6:1
 
Polanská Tereza
 
Novotná Nikola
6:0, 6:2
 
 
 
Husárová Martina
6:0, 1:6, 6:0
 
Ivandič Renata
6:2, 6:3
 
Kohoutová Barbora
6:4, 6:4
 
Bíbová Tereza
6:2, 6:2
 
Krausová Eliška
6:2, 6:2
 
Dörreová Adéla
7:6 (6), 6:4
 
Kučerová Petra
6:1, 2:0, scr.
 
Barnes Katherine
6:2, 7:5
 
Bezdíčková Hana
7:6, 6:1
 
Kohoutková Natálie
6:3, 6:3
 
Malatinská Justýna
5:7, 7:5, 1:0, scr.
 
Richterová Šárka
6:1, 7:5
 
 
2:6, 6:0, 6:4
 
Svobodová Monika
 
Machalová Sabina
6:3, 0:6, 7:5
 
 
 
Szmit Karolina
scr.
 
Hubičková Magdalena
6:3, 7:5
 
Hönigová Sandra
6:7 (2), 6:3, 6:3
 
Masaříková Eliška
6:4, 6:2
 
Pokorná Barbora
4:6, 7:5, 6:4
 
Zeminová Markéta
6:4, 6:1
 
Slivová Markéta
6:3, 6:1
 
Pektorová Hana
6:1, 6:0
 
Kučerová Tereza
7:6 (3), 6:4
 
Josefová Adéla
scr.
 
Fričová Martina
6:2, 6:2
 
Švadlenková Tereza
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Jarošová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Tomáš Vorel
Poznámka pořadatele: Program út 31.7. 10,00h FI dvouhry mužů a žen; 10,00hod FI čtyřhra žen; Informace k turnaji: Michal Vágner 602295746; Rozehrávky 9,00-8,45 na kurtech 4-5;
Počet účastníků55
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Jarošová Adéla 2330
Svobodová Monika 2530
Laboutková Aneta 2730
Polanská Tereza 2930
Machalová Sabina 4625
Novotná Nikola 4925
Hájková Klára 5025
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 212036

Jarošová Adéla - Svobodová Monika
 
 
 
Hubičková Magdalena - Barnes Katherine
4:6, 6:3, 1:0 (10)
 
Malatinská Justýna - Masaříková Eliška
6:1, 6:3
 
Lamiová Tereza - Fiedlerová Kristýna
scr.
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Zeminová Markéta - Malíková Klára
 
Bužková Radka - Laboutková Aneta
scr.
 
 
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
6:3, 6:0
 
Kopecká Anna Marie - Krausová Eliška
6:3, 6:2
 
Kuchařová Michaela - Pektorová Hana
6:4, 3:6, 1:0 (4)
 
Vašíčková Adéla - Pospíšilová Denisa
5:7, 6:2, 1:0 (5)
 
 
2:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Vajsejtlová Tereza - Hájková Klára
 
Richterová Šárka - Kučerová Petra
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Bezdíčková Hana - Lamiová Klára
 
Knutsonová Gabriela Andrea - Machalová Sabina
7:6 (2), 6:3
 
Kohoutová Barbora - Bíbová Tereza
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Dörreová Adéla - Kmošková Natálie
 
Hönigová Sandra - Polanská Tereza
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Markvartová Anna - Kroisová Adéla
 
Petruželová Markéta - Kohoutková Natálie
6:4, 7:6 (2)
 
Husárová Martina - Vlkovská Veronika
scr.
 
 
6:1, 7:6 (3)
 
Tomanová Nikola - Novotná Nikola
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Tomanová Nikola 2235
Jarošová Adéla 2330
Svobodová Monika 2530
Laboutková Aneta 2730
Polanská Tereza 2930
Machalová Sabina 4625
Vlkovská Veronika 4725
Novotná Nikola 4925
Kategorie : 12Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 214036

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Smolíková Klára08.03.1996TK Spartak Jihlava
Maříková Michaela03.01.1995TK Neridé
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Novotná Karolína22.12.1997I.ČLTK Praha
Rusová Alica05.02.1998SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jurková Kristýna19.04.1997TENIS SLOVÁCKO z.s.