Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  22.-26.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Čechová Karolína
 
 
 
Petruželová Markéta
7:5, 6:2
 
Pulchartová Laetitia
6:4, 4:6, 6:4
 
Fiedlerová Kristýna
6:1, 6:2
 
 
 
Pánová Karolina
6:4, 6:3
 
 
 
Krtková Rudnická Růžena
6:3, 6:2
 
 
 
Grzywocz Sonia
3:6, 7:5, 6:1
 
Bezdíčková Hana
6:4, 7:6
 
Kmošková Natálie
6:1, 6:1
 
Lebišová Veronika
1:6, 6:3, 6:2
 
Zálabská Zuzana
6:1, 6:2
 
 
 
Slivová Markéta
6:4, 6:4
 
 
 
Bencová Veronika
6:0, 6:0
 
Nováková Alžběta
1:0, scr.
 
Maříková Michaela
6:3, 6:4
 
Krejzová Tereza
6:0, 6:0
 
Laboutková Aneta
6:1, 6:1
 
 
 
Dudláková Dagmar
6:1, 6:2
 
 
 
Wasserbauerová Adéla
6:4, 7:6
 
Kohoutková Natálie
6:2, 6:1
 
Kohoutová Nikola
6:3, 6:2
 
Pokorná Petra
6:3, 6:2
 
Rutarová Eva
6:0, 6:0
 
 
 
Zeminová Markéta
6:1, 6:2
 
 
 
Křížová Kateřina
6:1, 6:2
 
Wojciková Viktorie
7:5, 6:2
 
Malíková Klára
6:3, 3:6, 7:5
 
Skokanová Aneta
6:2, 6:3
 
Novotná Nikola
6:1, 7:6
 
 
 
Procházková Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
Bursová Sára
6:0, 6:3
 
Skácelová Štěpánka
4:6, 6:4, 6:3
 
Štruncová Martina
6:2, 6:1
 
Vachtlová Jana
7:6, 2:6, 6:2
 
Horáková Nikola
6:1, 6:0
 
 
 
Nováková Petra
6:1, 6:3
 
 
 
Kudelová Martina
7:5, 6:7, 6:3
 
Rusová Alica
3:6, 6:3, 6:2
 
Brožová Simona
scr.
 
Žižková Vendula
6:2, 6:2
 
Baďurová Veronika
6:3, 6:3
 
 
 
Křtěnová Sonja
6:0, 6:2
 
 
 
Brožová Kateřina
4:6, 0:1, scr.
 
Šmídová Pavla
6:0, 6:1
 
Šelmátová Kateřina
6:4, 6:2
 
Švadlenková Tereza
scr.
 
 
6:0, 6:2
 
Jankovská Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Petr Skočdopole
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků47
NasazeníBH
Čechová Karolína 4225
Jankovská Tereza 4325
Horáková Nikola 4425
Slivová Markéta 4925
Rutarová Eva 5620
Zálabská Zuzana 6320
Nováková Petra 6520
Zeminová Markéta 7320
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 212000

Čechová Karolína - Jankovská Tereza
 
 
 
Nováková Petra - Fiedlerová Kristýna
scr.
 
Petruželová Markéta - Žižková Vendula
7:5, 6:0
 
Horáková Nikola - Kudelová Martina
6:4, 6:2
 
Krejzová Tereza - Pulchartová Laetitia
6:1, 7:5
 
Kmošková Natálie - Wasserbauerová Adéla
7:5, 6:2
 
Štruncová Martina - Skokanová Aneta
6:1, 6:1
 
Bursová Sára - Krtková Rudnická Růžena
scr.
 
Dudláková Dagmar - Skácelová Štěpánka
6:2, 6:2
 
Wojciková Viktorie - Pánová Karolina
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Novotná Nikola - Zeminová Markéta
3:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Rusová Alica - Závodská Veronika
6:4, 7:5
 
Kohoutová Nikola - Laboutková Aneta
6:4, 6:2
 
Vachtlová Jana - Nováková Alžběta
6:0, 6:1
 
Baďurová Veronika - Slivová Markéta
6:1, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Eva Zálabská, Petr Skočdopole
Počet dvojic15
NasazeníBH
Čechová Karolína 4225
Jankovská Tereza 4325
Horáková Nikola 4425
Slivová Markéta 4925
Nováková Petra 6520
Zeminová Markéta 7320
Novotná Nikola 7420
Laboutková Aneta 8715
Kategorie : 12Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 214000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov
Sedláčková Petra07.08.2001TK Olymp Praha
Slováková Anna04.04.1999TK AGROFERT Prostějov
Pospíšilová Denisa08.06.1999TK Neridé
Schweinerová Nikola25.05.1995TK Slavia Plzeň
Husáková Regina18.01.1990TK Neridé

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šafránková Kamila14.03.2003TO SK Žamberk
Závodská Veronika09.02.1993SK HAMR, z.s.