Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Optim Tour 2016 - Svijany Cup
Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  01.-05.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Malíková Tereza
 
 
 
Pulchartová Laetitia
7:5, 6:2
 
Křížová Kateřina
6:2, 6:4
 
Pokorná Petra
6:2, 6:1
 
Svobodová Monika
6:4, 6:4
 
 
3:6, 6:0, 6:0
 
Kulhánková Denisa
 
Rutarová Eva
6:3, 6:2
 
 
 
Polanská Tereza
6:4, 4:6, 6:1
 
Martincová Julie
6:1, 6:2
 
Krtková Rudnická Růžena
6:4, 6:2
 
Maříková Michaela
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:7 (4), 6:2
 
Kováčová Hana
 
Žovincová Vendula
6:4, 6:2
 
 
 
Stloukalová Kateřina
6:2, 6:1
 
Pokorná Barbora
scr.
 
Skácelová Štěpánka
6:1, 6:2
 
Petruželová Markéta
6:3, 6:2
 
 
7:6 (6), 2:1, scr.
 
Kováčová Pavla
 
Benáčková Karolína
6:4, 6:4
 
 
 
Bužková Radka
6:1, 6:3
 
Cváčková Natálie
scr.
 
Bencová Veronika
6:1, 6:2
 
Plechatá Vendula
6:1, 5:7, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Knutsonová Gabriela Andrea
 
Horáková Nikola
6:2, 6:0
 
 
 
Laboutková Aneta
2:6, 6:4, 6:4
 
Štěrbová Kristýna
6:1, 6:0
 
Švadlenková Tereza
6:4, 6:3
 
Šafránková Karin
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Slivová Markéta
 
Melounová Petra
6:2, 6:1
 
 
 
Novotná Karolína
6:4, 6:3
 
Baďurová Veronika
6:1, 6:1
 
Kallmünzerová Natálie
6:2, 6:2
 
Křtěnová Sonja
7:6 (4), 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Krejsová Petra
 
Jankovská Tereza
6:3, 6:2
 
 
 
Novotná Nikola
6:2, 6:3
 
Pospíšilová Denisa
6:4, 6:4
 
Lamiová Tereza
6:2, 6:4
 
Zeminová Markéta
7:6 (5), 7:5
 
 
6:3, 4:6, 6:3
 
Novotná Natálie
 
Kolodziejová Miriam
1:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Cváčková Valentina
6:3, 6:1
 
Vaňková Michaela
6:2, 6:1
 
Petráčková Eliška
6:3, 6:2
 
Koplová Tereza
6:4, 0:6, 6:4
 
 
6:4, 6:7 (6), 7:5
 
Vrbenská Anna
 
Poznámka pořadatele: FINÁLE 12,30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Malíková Tereza 2830
Vrbenská Anna 3230
Žovincová Vendula 3330
Krejsová Petra 3825
Knutsonová Gabriela Andrea 3925
Jankovská Tereza 4325
Horáková Nikola 4425
Kováčová Hana 4825
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 202009

Malíková Tereza - Horáková Nikola
 
 
 
Zeminová Markéta - Novotná Nikola
6:1, 6:1
 
Petráčková Eliška - Orlová Jana
6:3, 6:1
 
Kladivová Aneta - Křtěnová Sonja
6:1, 6:2
 
Bencová Veronika - Pulchartová Laetitia
6:0, 6:2
 
Slivová Markéta - Benáčková Karolína
6:2, 6:1
 
Melounová Petra - Knutsonová Gabriela Andrea
6:2, 6:3
 
Vrbenská Anna - Novotná Karolína
6:2, 6:4
 
Krejsová Petra - Plechatá Vendula
scr.
 
Šafránková Karin - Pospíšilová Denisa
6:3, 6:3
 
Jankovská Tereza - Svobodová Monika
6:2, 6:1
 
Lamiová Tereza - Petruželová Markéta
6:0, 6:3
 
Kulhánková Denisa - Maříková Michaela
1:6, 6:1, 1:0 (8)
 
 
7:6 (9), 6:3
 
Kováčová Hana - Kováčová Pavla
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Malíková Tereza 2830
Vrbenská Anna 3230
Krejsová Petra 3825
Knutsonová Gabriela Andrea 3925
Jankovská Tereza 4325
Horáková Nikola 4425
Kováčová Hana 4825
Slivová Markéta 4925
Kategorie : 12Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 204009

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Miklová Barbora29.03.1998TK SK Zlín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Orlová Jana23.07.1990LTC Modřany 2005