Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  31.05-03.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Michnev Petr
 
Marenčok Jan
6:1, 6:3
 
Myslivec Šimon
6:1, 6:1
 
Mihoč Jakub
6:4, 6:1
 
Buffa Petr
7:5, 6:2
 
Führer Tomáš
6:0, 6:2
 
Postupa Richard
6:2, 6:3
 
Wawrzyczek Andrej
6:2, 6:3
 
Kadora Jakub
1:6, 6:3, 6:4
 
Machala Martin
6:4, 6:0
 
Zoubek Vojtěch
6:4, 6:4
 
Sapala Michal
6:0, 6:2
 
Sekula David
6:3, 7:6
 
Štaubert Jiří
6:0, 6:1
 
Petr Tomáš
6:1, 6:3
 
Lušovský Michal
6:0, 6:2
 
Mališ Filip
6:3, 6:2
 
Cienciala Jan
6:3, 6:3
 
Szic Sandro
6:4, 7:6
 
Bartoš Adam
6:2, 6:1
 
Kahanek Kryštof
6:4, 6:2
 
Nedvídek Jan
7:5, 6:4
 
Krahulec Jan
6:1, 6:4
 
Vala Daniel
7:6, 6:1
 
Boháč Daniel
6:4, 6:3
 
Spirka Simon
6:2, 6:0
 
Dokoupil Přemysl
6:2, 6:2
 
Káňa Filip
6:2, 4:6, 6:3
 
Přeček Michal
6:1, 7:5
 
Nováček Filip
6:4, 6:4
 
Opálka Matyas
0:6, 6:4, 6:0
 
Jermář Jan
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9,00 hodin finále svouhry
Počet účastníků32
NasazeníBH
Michnev Petr 1735
Jermář Jan 4125
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Lušovský Michal 6520
Boháč Daniel 10515
Wawrzyczek Andrej 12115
Mališ Filip 13512
Kategorie : 8Součet BH: 172
Kódové číslo akce: 112970

Vala Daniel - Kadora Jakub
 
 
 
Bartoš Adam - Sekula David
6:2, 6:0
 
Krahulec Jan - Nováček Filip
7:6, 6:1
 
Wawrzyczek Andrej - Káňa Filip
6:2, 6:4
 
 
 
Führer Tomáš - Kahanek Kryštof
6:2, 6:3
 
Štaubert Jiří - Marenčok Jan
6:3, 3:6, 1:0 (10)
 
Cienciala Jan - Spirka Simon
7:6, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Přeček Michal - Boháč Daniel
 
Dokoupil Přemysl - Postupa Richard
6:4, 3:6, 1:0 (7)
 
Opálka Matyas - Nedvídek Jan
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Lušovský Michal - Jermář Jan
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Jermář Jan 4125
Vala Daniel 4525
Kadora Jakub 4925
Lušovský Michal 6520
Boháč Daniel 10515
Wawrzyczek Andrej 12115
Přeček Michal 16912
Bartoš Adam 2459
Kategorie : 8Součet BH: 146
Kódové číslo akce: 114970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Běrský Michael26.01.1997VSK VŠB-TU Ostrava
Jančík Jakub13.10.2001TK PRECHEZA Přerov o.s.
Rys Dominik20.09.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Galuška Daniel Damián16.12.2002SK LAMA o.s.
Bugel Daniel25.07.1998TK Slavia Orlová
Filo Daniel23.04.1995VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jermář Jan12.04.2000TK PRECHEZA Přerov o.s.
Přeček Michal24.06.1993SK JC Sport Opava
Spirka Simon19.02.2004Slavoj Český Těšín
Kahanek Kryštof16.05.1999TK DEZA Valašské Meziříčí
Führer Tomáš02.11.1998Beskydský tenisový klub
Myslivec Šimon24.05.2004TK Havířov