Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 300)
Místo konání:
LTC Tábor
Kódové číslo:
116860
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Němcová Pavla
K Vodopádu 1550
391 01 Tábor
Tel. (1):
602661989
E-mail:
bkt@bkt.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Němec Filip 21.01.1988 LTC Humpolec
94
15
 
 
15.05.2019 11:47:05
2.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
 
21.03.2019 22:00:33
3.
Linhart David 26.08.1994 Start České Budějovice
158
12
 
 
12.05.2019 22:08:39
4.
Holub David 20.12.1997 LTC Humpolec
165
12
 
 
08.05.2019 18:22:49
5.
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec
170
12
100
 
15.03.2019 00:01:37
6.
Mikeš Adam 11.03.1999 TK Strakonice
217
9
 
 
13.05.2019 22:24:03
7.
Kabelka David 27.04.1992 LTC Humpolec
269
9
 
 
16.03.2019 09:00:28
8.
Sedláček Jan 07.03.2000 LTC Tábor 1903
274
9
127
 
04.04.2019 10:40:48
9.
Dub David 09.08.1971 TK Pelhřimov
282
9
 
 
15.04.2019 09:26:19
10.
Hronza Zdeněk 14.12.1992 Jiskra Bechyně
298
9
 
 
10.05.2019 10:13:08
11.
Moucha Marek 05.04.1989 TK Pelhřimov
392
6
 
 
07.05.2019 13:46:27
12.
Karger Daniel 06.04.2002 TK Strakonice
400
6
220
 
09.05.2019 08:20:22
13.
Doroshkevich Anatolij 22.04.1995 Start České Budějovice
403
6
 
 
13.05.2019 03:42:13
14.
Hrych Tomáš 22.08.1987 TK ZVVZ Milevsko
419
6
 
 
24.03.2019 08:12:45
15.
Kubeš Jan 07.01.1994 Jiskra Bechyně
423
6
 
 
30.04.2019 13:07:39
16.
Podoba Jan 27.07.1990 LTC Humpolec
436
6
 
 
05.04.2019 22:24:20
17.
Marcolla Jakub 18.03.2000 LTC Tábor 1903
444
6
66
 
16.05.2019 23:10:38
18.
Jirovský Jakub 02.10.1989 LTC Tábor 1903
475
4
 
 
15.05.2019 11:44:30
19.
Brázda Robin 29.03.1999 LTC Tábor 1903
479
4
 
volná karta OS Tábor
24.03.2019 15:47:34
20.
Hrubec Jan 16.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
589
4
220
 
21.05.2019 21:49:56
21.
Dvořák Jan 01.09.1996 Start České Budějovice
654
4
 
 
13.05.2019 17:13:12
22.
Fiala Gustav 17.11.2000 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
668
4
355
 
11.05.2019 12:26:34
23.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
817
3
165
vítěz KP dorost
01.05.2019 15:19:47
24.
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s.
834
3
103
 
22.03.2019 14:13:35
25.
Straka Filip 25.06.1993 LTC Humpolec
846
3
 
 
18.03.2019 09:11:16
26.
Vopelka Jakub 10.12.2000 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
846
3
275
 
08.05.2019 13:50:27
27.
Koutek Matěj 26.05.1999 LTC Tábor 1903
863
3
 
 
17.05.2019 23:10:21
28.
Hlinka Petr 16.01.1994 Start České Budějovice
941
3
 
 
12.05.2019 21:17:34
29.
Kalousek Petr 18.03.1990 Jiskra Bechyně
994
3
 
 
07.05.2019 17:01:40
30.
Radosta Ivan 03.12.1992 TK ZVVZ Milevsko
1021
3
 
volná karta
06.05.2019 15:44:10
31.
Šplíchal David 18.02.1995 LTC Tábor 1903
1044
1
 
volná karta OS Tábor
19.03.2019 09:31:29
32.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
1044
1
285
volná karta pořadatele
20.05.2019 14:53:29

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lisa Roman 07.01.2003 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
565
 
27.03.2019 21:04:02
2.
Pešl Dominik 06.05.1995 TK Písek
1044
1
 
 
06.04.2019 19:21:23
3.
Šefčík Matyáš 19.07.2003 TK Pelhřimov
1044
1
270
 
15.04.2019 07:07:14
4.
Ondráček Jan 06.04.1987 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
1044
1
 
 
25.04.2019 10:21:02
5.
Kříž Jaromír 10.08.1979 Sokol Jemnice
1044
1
 
 
30.04.2019 13:41:02
6.
Lehejček Filip 06.05.2001 TK Pelhřimov
1044
1
514
 
11.05.2019 10:04:55
7.
Nováček Jan 15.01.1996 Start České Budějovice
1044
1
 
 
12.05.2019 22:00:59
8.
Růžička Adam 14.12.1995 Jiskra Bechyně
1044
1
 
 
12.05.2019 22:39:19
9.
Víšek Tomáš 30.10.1977 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1044
1
 
 
13.05.2019 07:26:13
10.
Hoštička Adam 20.03.2002 TK Strakonice
1044
1
407
 
19.05.2019 17:45:48

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuka Jan 16.12.1981 LTC Tábor 1903
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.05.2019 10:26:37