Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  06.-08.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Brabec Jiří
 
 
 
Průša Ivo
6:0, 6:4
 
Brázda Robin
6:2, 6:2
 
Guzik Martin
6:3, 7:5
 
Linha Jiří
6:0, 6:0
 
Irber Tomáš
6:4, 6:0
 
Šplíchal David
6:1, 1:6, 6:3
 
Christensen Sebastian
6:1, 6:1
 
Kalousek Petr
6:0, 6:2
 
Polesný Lubomír
6:0, 6:0
 
Vaniš Jan
4:6, 6:0, 7:6
 
Kubáň Jan
6:2, 6:4
 
Vachta Tomáš
6:0, 6:0
 
Pešl Dominik
6:3, 6:4
 
Trefný Vlastimil
6:3, 6:1
 
Adámek Petr
scr.
 
Hlavnička Martin Ing.
6:2, 6:4
 
Koutek Matěj
4:6, 6:3, 6:4
 
Kabelka David
7:5, 6:4
 
Kutil Petr
6:3, 6:3
 
Nadaire Alexandre
6:2, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Jiruš Jan
 
Krupica Viktor
6:7, 2:3, scr.
 
Buček Milan
6:1, 6:0
 
Podoba Jan
6:1, 6:0
 
Hořejší Dominik
6:1, 6:1
 
Straka Filip
6:0, 6:0
 
Moucha Marek
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Hrych Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Zbyněk MALÁT
Poznámka pořadatele: Omluveni: Chyba Lukáš, Hlinka Petr Neomluveni: Mařík Josef (TK Strakonice), Vavřín Lukáš (MANE Hluboká), Štědrý Tomáš (Jiskra Třeboň)
Počet účastníků29
NasazeníBH
Brabec Jiří 11815
Hrych Tomáš 18012
Jiruš Jan 21312
Christensen Sebastian 2459
Krupica Viktor 3726
Šplíchal David 4886
Adámek Petr 5124
Trefný Vlastimil 5124
Kategorie : 8Součet BH: 68
Kódové číslo akce: 112860

Brabec Jiří - Hrych Tomáš
 
 
 
Buček Milan - Brázda Robin
6:2, 6:4
 
Koutek Matěj - Moucha Marek
6:4, 6:0
 
Vachta Tomáš - Krupica Viktor
scr.
 
 
 
Vaniš Jan - Nadaire Alexandre
1:6, 6:3, 1:0
 
Pešl Dominik - Irber Tomáš
6:3, 6:2
 
Polesný Lubomír - Trefný Vlastimil
7:5, 7:5
 
Kalousek Petr - Kabelka David
6:0, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Šplíchal David - Kutil Petr
 
Straka Filip - Podoba Jan
scr.
 
Průša Ivo - Guzik Martin
6:3, 4:6, 1:0
 
 
6:3, 6:1
 
Hlavnička Martin Ing. - Christensen Sebastian
 
Rozhodčí turnaje: Zbyněk MALÁT
Počet dvojic12
NasazeníBH
Brabec Jiří 11815
Hrych Tomáš 18012
Christensen Sebastian 2459
Krupica Viktor 3726
Šplíchal David 4886
Trefný Vlastimil 5124
Kutil Petr 5434
Hlavnička Martin Ing.5974
Kategorie : 8Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 114860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hlinka Petr16.01.1994TJ TK MANE Hluboká n.V.
Štědrý Tomáš19.01.1996TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Mařík Josef09.09.1993TK Strakonice
Vavřín Lukáš19.07.1986TJ TK MANE Hluboká n.V.
Chyba Lukáš19.03.1994LTC Humpolec