Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tesla Cup 2019
Pořadatel:  Tenisový klub Tesla Brno
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Kopeček Denis
 
 
 
Zeman Radim
6:3, 6:3
 
Entler Martin
6:3, 6:2
 
Suchanec Miroslav
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Novobilský Daniel
 
Tesař Pavel
7:5, 6:3
 
 
 
Dostál Marek
6:3, 6:0
 
Navrátil Filip
6:4, 6:3
 
Zavřel Vít
4:6, 6:1, 1:0
 
Lafant Igor
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Zivčák Martin
 
Stehlík Martin
6:3, 1:6, 1:0
 
 
 
Doušek Adam
6:1, 6:2
 
Zourek David
6:3, 6:2
 
David Tomáš
7:6, 2:6, 1:0
 
Veleba Jiří
6:1, 6:0
 
 
7:5, 6:1
 
Daniel Jan
 
Kalvoda Robert
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Ryšánek Jan
 
Vidlář Tomáš
6:3, 6:4
 
Trávníček Lukáš
2:6, 6:1, 1:0
 
 
6:1, 6:1
 
Doseděl Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Mudra Pavel (platná licence B do 27.04.2020)
Počet účastníků22
NasazeníBH
Kopeček Denis 2229
Doseděl Jakub 2829
Tesař Pavel 3126
Daniel Jan 3166
Novobilský Daniel 3566
Stehlík Martin 5244
Zivčák Martin 5244
Kalvoda Robert 8633
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 112168

Daniel Jan - Doseděl Jakub
 
Doušek Adam - Belatka Martin
6:3, 7:6
 
Stehlík Martin - Lang Marek
6:1, 6:1
 
Navrátil Filip - Zeman Radim
6:4, 4:6, 1:0
 
Trávníček Lukáš - Vidlář Tomáš
6:3, 4:6, 1:0
 
Klakurka Lukáš - Kopeček Denis
6:0, 6:1
 
Suchanec Miroslav - Ryšánek Jan
6:1, 6:3
 
Novobilský Daniel - Tesař Pavel
6:3, 6:7, 1:0
 
Rozhodčí turnaje: Mudra Pavel (platná licence B do 27.04.2020)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Kopeček Denis 2229
Doseděl Jakub 2829
Tesař Pavel 3126
Daniel Jan 3166
Novobilský Daniel 3566
Stehlík Martin 5244
Zeman Radim 9413
Klakurka Lukáš 9743
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 114168

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hynšt Tomáš28.11.1994TK Natali

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Trávníček Lukáš10.09.1993Start Brno
Kalvoda Robert03.05.1971Mosilana Brno
Zourek David29.07.2003ŽLTC Brno
Lafant Igor23.10.1971TK Líšeň
Zivčák Martin27.06.1978TK Bystřice n.Pernštejnem
Dostál Marek10.09.1973TJ Kraví Hora Brno
Novobilský Daniel06.04.1996Sokol Brno Žabovřesky
Kopeček Denis14.10.1993Start Brno
Klakurka Lukáš04.08.2003Start Brno
Belatka Martin03.03.1984ŽLTC Brno