Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Světový pohár
Pořadatel:  TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Sysel František
 
 
 
Soukup Radek
6:1, 6:2
 
Ondráček Jan
6:0, 6:1
 
Andráško Vít
6:1, 1:6, 1:0 (6)
 
Gráfek Filip
6:2, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Vopelka Jakub
 
Robiček Petr
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
 
 
Bayerl Michal Bc.
6:1, 6:3
 
Mach Jaroslav
6:0, 6:1
 
Vácha Daniel
6:3, 3:6, 1:0 (2)
 
Kadlec Martin
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Hrubec Jan
 
Podoba Jan
scr.
 
 
 
Moštěk David
6:2, 6:1
 
Müller Theodor
6:2, 6:0
 
Fáček Erik
6:4, 7:5
 
Pilař Jan
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Vítek Ondřej
 
Reiter Jakub Filip
6:4, 2:6, 1:0 (4)
 
 
 
Kneys Radek
2:6, 6:2, 1:0 (8)
 
Jankovski Dominik
6:2, 6:2
 
Žemlička Josef
5:7, 6:2, 1:0 (6)
 
Kneys Radek
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Dub David
 
Rozhodčí turnaje: Chalupa Petr (platná licence B do 23.03.2020)
Poznámka pořadatele: nereg. hráč: Mach Jaroslav (31.5.1984) TJ Žďár nad Sázavou - zaplacená registrace v pátek 13.9.
Počet účastníků24
NasazeníBH
Sysel František 15212
Dub David 2829
Vítek Ondřej 3206
Robiček Petr 3776
Podoba Jan 4366
Hrubec Jan 5894
Reiter Jakub Filip 8343
Vopelka Jakub 8463
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 112166

Sysel František - Řihovský Ondřej
 
 
 
Moštěk David - Jankovski Dominik
6:2, 6:1
 
Müller Theodor - Fáček Erik
6:2, 6:2
 
Vítek Ondřej - Mach Jaroslav
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Robiček Petr - Soukup Radek
 
Vácha Daniel - Mach Jan
7:6 (2), 6:7 (3), 1:0 (6)
 
Ondráček Jan - Pilař Jan
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Vopelka Jakub - Hrubec Jan
 
Kneys Radek - Žemlička Josef
6:2, 6:7 (2), 1:0 (8)
 
Bayerl Michal Bc. - Reiter Jakub Filip
6:4, 6:2
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Dub David - Podoba Jan
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Řihovský Ondřej 14612
Sysel František 15212
Dub David 2829
Vítek Ondřej 3206
Robiček Petr 3776
Podoba Jan 4366
Hrubec Jan 5894
Reiter Jakub Filip 8343
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 114166

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořák Jan01.09.1996Start České Budějovice
Hořejší Dominik14.09.1994TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Nováček Jan15.01.1996Start České Budějovice
Hlinka Petr16.01.1994Start České Budějovice
Švec Jakub26.01.2000TK Spartak Jihlava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mach Jaroslav31.05.1984TJ Žďár nad Sázavou
Mach Jan05.05.2004TJ TK MANE Hluboká n.V.
Řihovský Ondřej31.03.1972Spartak Rožmitál