Název: | FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2020 | Pořadatel: | Tenis klub FÉNIX Nedvězí | Datum: | 17.-19.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kalivoda Adam | | | | | |
| | | | | |
Šnajdr Jaroslav | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Barek Svatopluk | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šimeček Jakub | 7:6 (5), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hauge Lukáš | | | 6:3, 6:7 (5), 7:5 | | |
| | | | | |
Kulhánek Martin | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ryšánek Jan | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Beneš Martin | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | | | | 6:2, 3:0, scr. | |
| | | | | |
Slezák Marek | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Málek Martin | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šimeček Michal | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Přibyl Tadeáš | | | 1:6, 6:0, 6:3 | | |
| | | | | |
Vorálek Tomáš | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Báša Marek | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Uhlíř Vít | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Volf Jakub | | | | | 6:2, 6:0 |
| | | | | |
Bělov Petr | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Prchal Jakub | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Dostál Michal | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bubeník Jan | | | 6:3, 4:6, 6:3 | | |
| | | | | |
Vydlák Šimon | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vorálek Karel | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tvrský Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Wolf Jiří | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Vorálek Matěj | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Vojtěch | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Baroch Václav | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Panáček Petr | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Hajko David | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Raba Ondřej | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Válek Milan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Kalivoda Adam | 137 | 12 | Válek Milan | 139 | 12 | Jindáček Jiří | 150 | 12 | Tvrský Ondřej | 182 | 12 | Beneš Martin | 187 | 12 | Uhlíř Vít | 283 | 9 | Volf Jakub | 374 | 6 | Wolf Jiří | 419 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 81 |
Kódové číslo akce: 112047 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hankovec Václav | 05.07.1975 | TK Ruzyně Praha | Sekyra Petr | 27.04.1973 | I. ČLTPK Čerčany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Baroch Václav | 03.01.2003 | LTC Slovan Kladno | Bělov Petr | 10.04.2006 | TK Sport Kolovraty | Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | Beneš Martin | 07.02.2004 | TK Neridé | Hýbl Jan | 31.07.1971 | TK Sport Kolovraty | Čambor Radovan | 08.05.1977 | TK Sport Kolovraty | Kalenda Lukáš | 21.09.2004 | I. ČLTPK Čerčany |
|