Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  C-300
Pořadatel:  LTC Řevnice
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Vaněk Jiří
 
 
 
Chlumský Tomáš
1:6, 7:6, 6:2
 
Šupáček Otakar
7:6, 6:0
 
Kubricht Kryštof
6:1, 2:6, 6:0
 
Ranš Filip
6:1, 6:3
 
Zavadil Tomáš
6:1, 6:4
 
Lerbletier Jakub
0:6, 6:4, 6:3
 
Fišer Filip
6:1, 6:0
 
Kapras Roman
6:2, 2:1, scr.
 
Froňka Martin
6:1, 6:3
 
Hustoles Jan
6:3, 6:2
 
Johanides Jan
6:0, 6:2
 
Václavek Petr
7:5, 4:6, 7:6
 
Tauber Václav
6:0, 6:1
 
Šebík Daniel
6:1, 6:1
 
Slabihoudek Matěj
6:1, 6:1
 
Sedlář Petr
2:6, 6:2, 6:3
 
Vacík Matěj
6:2, 6:3
 
Hübl Karel
6:2, 6:2
 
Slavík Vladimír
6:0, 6:0
 
Sembdner Adam
6:1, 6:4
 
Kyndl Tomáš
6:0, 6:0
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:2, 6:2
 
Vykoukal Petr
6:0, 6:1
 
Nejedly  jan
6:4, 6:2
 
Pidrman David
2:0, scr.
 
Krautman Patrick Joseph
7:5, 6:4
 
Sladký Štěpán
6:2, 6:1
 
Pidrman Dominik
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Velebil Matěj
 
Počet účastníků30
NasazeníBH
Vaněk Jiří 2139
Velebil Matěj 2309
Stuchlík Oskar Oliver 2409
Fišer Filip 3066
Šebík Daniel 3826
Vykoukal Petr 4794
Lerbletier Jakub 5204
Slabihoudek Matěj 5454
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 112042

Velebil Matěj - Fišer Filip
 
 
 
Sladký Štěpán - Johanides Jan
6:1, 6:2
 
Zavadil Tomáš - Lerbletier Jakub
6:1, 6:3
 
Stuchlík Oskar Oliver - Kyndl Tomáš
6:4, 2:6, 1:0 (5)
 
 
 
Pidrman David - Chlumský Tomáš
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Hustoles Jan - Vacík Matěj
6:1, 6:2
 
Kubricht Kryštof - Hübl Karel
0:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Sembdner Adam - Tauber Václav
7:6, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Slavík Vladimír - Šupáček Otakar
 
Slabihoudek Matěj - Froňka Martin
2:6, 7:5, 1:0 (5)
 
Václavek Petr - Sedlář Petr
4:6, 6:3, 1:0
 
 
6:7, 6:3, 1:0
 
Vaněk Jiří - Šebík Daniel
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Vaněk Jiří 2139
Velebil Matěj 2309
Stuchlík Oskar Oliver 2409
Fišer Filip 3066
Šebík Daniel 3826
Lerbletier Jakub 5204
Slabihoudek Matěj 5454
Hübl Karel 5894
Kategorie : 4Součet BH: 51
Kódové číslo akce: 114042

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pinta Gabriel11.11.1981LTC Řevnice
Chlumský Jan28.02.1978LTC Řevnice
Kožušník Radovan17.06.2000TK Stochov
Michalica Richard08.09.1985TK Březnice
Valach Lukáš10.06.1993TO Bohemians Praha
Tutter Miloslav27.08.1984LTC Řevnice
Houdek Martin12.10.1967TK Ruzyně Praha
Limon Fernando20.05.2005TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sembdner Adam02.09.2004LTC Slovan Kladno
Hübl Karel27.12.1978LTC Řevnice
Sedlář Petr06.05.1978T.J. Sokol Lety
Tauber Václav03.06.2002SK Tenis Kladno