Název: | GOSI CUP 4. ročník | Pořadatel: | Sokol Plzeň Doudlevce | Datum: | 11.-13.07. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Trnka Přemysl | | | | | |
| | | | | |
Křtěn Tomáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vítek Dominik | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Novikov Gabriel | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gosler Karel | | | 4:6, 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
Starý Dominik | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Větrovec Michal | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tocik Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | |
Nový Tomáš | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Wais Vilém | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Makovíny Štefan | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Gosler Karel | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Markov Pavel | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Maška Jan | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Miškovský Lukáš | 2:6, 3:3, scr. | | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | | | | | 6:2, 7:5 |
| | | | | |
Šustr Karel | 4:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Gosler Milan | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Petričko Pavel | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Troják Pavel | | | 6:7, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Koranda Přemysl | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pašek Adam | | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Růžička Václav | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vítek Jakub | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Hladík Aleš | 3:6, scr. | | | | |
| | | | | |
Vokrouhlík Aleš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gosler Marek | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Pálek Vojtěch | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Voskanjan Nobel Georg | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Švík Jan | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sysel František | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Trnka Přemysl | 108 | 15 | Sysel František | 119 | 15 | Růžička Václav | 195 | 12 | Jindra Pavel | 247 | 9 | Vítek Jakub | 262 | 9 | Miškovský Lukáš | 264 | 9 | Mareš Vojtěch | 303 | 9 | Tocik Jan | 329 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 112040 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kroupa Václav | 04.08.2000 | Tenisklub Cheb | Benda Marek | 25.01.1977 | Slavoj Stod | Janisch Petr | 07.01.1976 | TCG Karlovy Vary | Mourek Jaroslav | 16.01.1974 | TK Nová Ves | Bartoš Ondřej | 27.12.2001 | TO Planá z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Koranda Přemysl | 22.08.1988 | LTK Klatovy | Miškovský Lukáš | 23.09.1993 | TCG Karlovy Vary | Křtěn Tomáš | 29.03.1982 | TO Sokol Plzeň Doudlevce | Kalaš David | 12.02.1996 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | Blažek Vojtěch | 23.03.1985 | TK Škoda Plzeň z.s. | Koskuba Jakub Mgr. | 24.07.1986 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|