Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Primaska Open
Pořadatel:  Sportovní klub Žižkov Praha
Datum:  06.-08.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Beneš Petr
 
Franc Jaroslav
6:4, 6:0
 
Kusý Jan
6:1, 6:2
 
Chlumský Tomáš
6:1, 6:3
 
Frydryšek Tomáš
scr.
 
Dvořák Jan
6:2, 5:7, 6:0
 
Nováček Jan
6:0, 6:4
 
Svoboda Šimon
3:6, 6:4, 6:2
 
Beneš Pavel
scr.
 
Kolář Václav
6:3, 6:0
 
Hackl Martin
6:2, 6:0
 
Krejčí Dan
5:7, 6:2, 6:1
 
Šenk Michal
6:1, 6:0
 
Stareček Tomáš
7:5, 7:5
 
Sidorják Štěpán
6:0, 6:1
 
Špok David
6:2, 6:1
 
Makovec Tomáš
6:4, 5:7, 6:3
 
Houdek Martin
6:0, 6:0
 
Kubánek Miloš
6:0, 6:2
 
Humhal Jiří
6:1, 6:1
 
Hlaváč Jan
6:0, 7:6 (2)
 
Novák Jiří
7:5, 6:4
 
Hradil Tomáš
1:6, 7:5, 6:0
 
Puršl Vladimír
6:4, 6:3
 
Přenosil David
6:4, 7:5
 
Danko Jan
6:3, 6:1
 
Šimon František
7:5, 7:5
 
Brož Tobiáš
5:7, 6:3, 6:3
 
Severa Karel
6:1, 6:4
 
Mareš Vojtěch
6:1, 6:2
 
Fiala Gustav
6:1, 6:4
 
Camfrla Štěpán
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Dan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Beneš Petr 13612
Camfrla Štěpán 2269
Puršl Vladimír 2459
Beneš Pavel 3256
Svoboda Šimon 3776
Makovec Tomáš 3956
Přenosil David 4406
Špok David 4634
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 112027

Krejčí Dan - Válek Milan
 
 
 
Novák Jiří - Chlumský Tomáš
4:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Danko Jan - Mareš Vojtěch
6:4, 7:5
 
Svoboda Šimon - Korbelář Luboš
6:4, 6:3
 
 
 
Přenosil David - Brož Tobiáš
3:6, 7:5, 1:0 (3)
 
 
 
Hackl Martin - Stareček Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Camfrla Štěpán - Hlaváč Jan
 
Sidorják Štěpán - Makovec Tomáš
6:4, 7:5
 
Šenk Michal - Frydryšek Tomáš
6:1, 6:1
 
 
5:7, 7:5, 1:0 (6)
 
Beneš Petr - Beneš Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Krejčí Dan (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Válek Milan 7520
Beneš Petr 13612
Camfrla Štěpán 2269
Beneš Pavel 3256
Svoboda Šimon 3776
Makovec Tomáš 3956
Přenosil David 4406
Danko Jan 5114
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 114027

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lhotský Marek11.05.1972TK Stochov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Severa Karel11.02.1993LTC Kolín
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.
Hradil Tomáš03.02.2003SK HAMR, z.s.
Korbelář Luboš15.12.1994TJ Radlice
Válek Milan04.09.1999TJ Sokol Vysočany