Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  S.&W. Automobily - KOPF Advisory OPEN 2017
Pořadatel:  SK OAZA Praha
Datum:  01.-04.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Vojtěchovský Lukáš
 
 
 
Přeček Michal
6:3, 7:5
 
Dubský Marek
6:3, 6:2
 
Pátý Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
Fišer Filip
6:2, 6:2
 
 
 
Rumler Robert
6:2, 6:0
 
 
 
Šafář Martin
6:2, 2:0, scr.
 
 
 
Jakoubek Petr
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kalivoda Adam
 
Zelinka David
6:1, 4:6, 6:3
 
 
 
Stolarik Petr
6:4, 7:6 (9)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Frömmel Tomáš
 
Kolář Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Vyhlas Radek
6:2, 6:0
 
 
 
Šimek Filip
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Číž Petr
 
 
6:1, 6:0
 
Línek Jaromír
 
Martínek David
6:1, 3:6, 6:4
 
 
 
Poláček Ondřej
2:3, scr.
 
 
 
Fiala Martin
6:2, 6:2
 
 
 
Beneš Petr
6:3, 6:4
 
 
 
Podlešák Marek
6:2, 6:2
 
 
 
Kaiser Kevin
7:5, 6:1
 
 
 
Racek Libor
6:1, 6:2
 
Zavřel Lukáš
7:5, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Toman Tomáš
 
Beneš Michal
6:1, 6:2
 
 
 
Fialka Jakub
6:4, 6:0
 
 
 
 
7:6 (6), 6:1
 
Ječmík Albert
 
 
6:4, 6:4
 
Hanousek Jakub
 
Beneš Pavel
5:4, scr.
 
 
 
Benda Marek
6:3, 6:0
 
 
 
Kvis Kryštof
1:6, 1:1, scr.
 
Hrbek Adam
6:0, 6:0
 
 
6:0, 7:5
 
Michl Filip
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů: Pondělí 3.7. od 11hod Línek-Toman
Počet účastníků35
NasazeníBH
Vojtěchovský Lukáš 4225
Michl Filip 4725
Toman Tomáš 5920
Zelinka David 6420
Martínek David 7120
Kalivoda Adam 9415
Línek Jaromír 10115
Beneš Michal 13212
Kategorie : 8Součet BH: 152
Kódové číslo akce: 112017

Kalivoda Adam - Zelinka David
 
 
 
Beneš Pavel - Beneš Petr
6:4, 6:4
 
Procházka Aleš - Mojžíš Martin
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Beneš Michal - Línek Jaromír
6:1, 4:6, 1:0 (9)
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Ječmík Albert - Kocián Michal
 
Kvis Kryštof - Kaiser Kevin
7:5, 3:0, scr.
 
Rumler Robert - Hrbek Adam
6:4, 6:2
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
Podlešák Marek - Šimek Filip
 
Fiala Martin - Fialka Jakub
6:2, 7:5
 
Fišer Filip - Zavřel Lukáš
7:6 (3), 6:2
 
 
6:2, 7:5
 
Poláček Ondřej - Poláček Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš
Počet dvojic11
NasazeníBH
Poláček Lukáš 5720
Zelinka David 6420
Kalivoda Adam 9415
Línek Jaromír 10115
Beneš Michal 13212
Poláček Ondřej 15112
Beneš Petr 16012
Šimek Filip 18712
Kategorie : 8Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 114017

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Karas Luboš04.07.1967TJ Astra Zahradní Město
Kopf Václav06.11.1971Baník Příbram
Studený Jan14.07.1988SHARK Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hanousek Jakub08.04.1991SK OAZA Praha
Ječmík Albert16.11.1999TJ Břevnov
Číž Petr08.04.1979TJ Solidarita Praha 10
Frömmel Tomáš04.05.1989SK OAZA Praha
Poláček Lukáš01.10.1991LTC Modřany 2005
Kocián Michal11.08.1984TJ Břevnov