Chmelík Oliver | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Lejsal Ondřej | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Daniel Petr | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | | 3:6, 7:5, 1:0 (10) | | |
| | | | | |
Stehlík Adam | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 1:6, 1:0 (10) | | | |
| | | | | |
Doseděl Jakub | | | | | |
| | | | | |
Postupa Richard | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Knápek Václav | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Magulák Jakub | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Burda Jiří | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Valenta Radim | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Navrátil Filip | | 6:6 (6), scr. | | | |
| | | | | |
Gedeon Petr | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Říha Matyáš | | | 3:6, 6:4, 1:0 (9) | | |
| | | | | |
Studený Jan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:2, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Daniel Jan | | | | | |
| | | | | |
Babinciuc Ilie | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novobilský Daniel | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Valášek Tomáš | 6:4, 4:6, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Menšík Jakub | | | 6:1, 4:6, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Klakurka Lukáš | 6:3, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (5), 6:4 | | | |
| | | | | |
Paleček Adam | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022) |
Poznámka pořadatele: Orientační časy zápasů :
09.00 : Klakurka - Menšík, Říha - Studený, Navrátil-Gedeon.
10.00 : Lejsal - Daniel P., Hlavačka - Stehlík, Knápek - Magulák.
11.00 : Burda - Valenta, Novobilský - Valášek.
1.příprava : Paleček, Daniel J., Hlavoň.
2.příprava : Chmelík, Doseděl, Postupa.
3.příprava : Vaculík, Babinciuc.
Neděle začátek semifinále dvouhry od 09:00 - Chmelík - Hlavačka, Postupa -Vaculík, Hlavoň - Říha.
od 10:00 - Babinciuc - Menšík
|
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Chmelík Oliver | 153 | 12 | Paleček Adam | 159 | 12 | Hlavoň Ondřej | 169 | 12 | Vaculík Lukáš | 187 | 12 | Doseděl Jakub | 195 | 12 | Daniel Jan | 224 | 9 | Babinciuc Ilie | 228 | 9 | Postupa Richard | 308 | 6 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 84 |
Kódové číslo akce: 102056 |
|
|