Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
16
TK Slovan Moravská Třebová Tennis club Litomyšl, z.s.
8:1
17:2
111:38
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Netolický Ondřej
3
Klement Daniel
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Peškar Marek
1
Kasal Jiří
1
6:3
2:6
6:7
14
16
1
2
0
1
3.
Sedláková Kristýna
6
Kolářová Jolana
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Šejnohová Natálie (H)
1
Jašková Adéla
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
5.
Koblovský Jakub
1
Havran Alex
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Kligl Tobiáš
1
Hřebec Milan
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Sedláková Kristýna
Koblovská Veronika
6
1
Kolářová Jolana
Backová Magdalena
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Netolický Ondřej
Koblovský Jakub
3
1
Klement Daniel
Havran Alex
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
9.
Peškar Marek
Kligl Tobiáš
1
1
Kasal Jiří
Hřebec Milan
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
111
38
17
2
8
1

Soupiska TK Slovan Moravská Třebová

jméno
nar.
BH
1
Netolický Ondřej
29.08.2005
873
3
2
Peškar Marek
30.11.2005
1126
1
3
Sejbal Martin
12.09.2005
1126
1
4
Moravec Eliáš
09.07.2004
1126
1
5
Koblovský Jakub
09.11.2005
1126
1
6
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1126
1
7
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1126
1
21
Sedláková Kristýna
13.08.2004
271
6
22
Koblovská Veronika
09.11.2005
786
1
23
Šejnohová Natálie (H)
29.10.2004
786
1
24
Kyanková Klára
19.07.2006
786
1
25
Bažantová Lenka
03.05.2006
786
1

Soupiska Tennis club Litomyšl, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Vajrauch Jan
23.03.2004
1126
1
2
Klement Daniel
02.09.2005
1126
1
3
Kasal Jiří
30.09.2004
1126
1
4
Havran Alex
13.10.2007
1126
1
5
Lněnička Jakub
09.06.2007
1126
1
6
Hřebec Milan
23.01.2006
1126
1
7
Vajrauch Adam
10.09.2006
1126
1
21
Slaviková Eliška
31.07.2006
786
1
22
Backová Magdalena
10.03.2006
786
1
23
Kolářová Jolana
17.12.2006
786
1
24
Jašková Adéla
07.10.2006
786
1
25
Zahradníčková Klára
05.06.2007
786
1
26
Hegrová Daniela
21.07.2006
786
1